روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "یامگا هم‌ تیمی عزت‌اللهی به تهران رسید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

یامگا هم‌ تیمی عزت‌اللهی به تهران رسید

هافبک فرانسوی - کامرونی مدنظر باشگاه استقلال برای حضور در تست های پزشکی وارد ایران شد.

نوشته یک فرانسوس استقلالی می شود ؛ همه چیز برای استقلالی شدن ستاره جذاب آماده است! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک فرانسوی – کامرونی مدنظر باشگاه استقلال برای حضور در تست های پزشکی وارد ایران شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال که فصل گذشته هروویه میلیچ را به عنوان بازیکن خارجی که در خط دفاعی و میانی توانایی بازی می کرد را در اختیار داشت و پس از جدایی این بازیکن ایتالیایی به دنبال جذب جانشین وی بود که حالا با نظر فرهاد مجیدی گزینه نهایی خود را مشخص کرده است. آرتور کوین یامگا که فصل ۲۲-۲۰۲۱ را همراه با وایله دانمارک شروع کرد و هم تیمی سعید عزت اللهی است، پس از انجام هفت مسابقه در سوپر لیگ این کشور تصمیم به جدایی گرفته و در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد.باشگاه استقلال اعلام کرد کوین یامگا، وینگر سابق باشگاه وایله دانمارک جهت امضای قرارداد با تیم استقلال، هم اکنون وارد تهران شد و در صورت موفقیت در تست پزشکی به جمع آبی پوشان اضافه می شود.آرتور کوین یامگا بازیکن راست پا که ۲۵ سال سن دارد، در پست های دفاع راست، هافبک راست و هافبک چپ را دارد و حتی در پست دفاع چپ هم طی سال گذشته و فصل جاری به میدان رفته که طی مدت حضورش در وایله دانمارک ۲۷ بازی در سوپر لیگ این کشور انجام داده و تنها یک پاس گل داده است.کوین یامگا علاوه بر اینکه در فصل اخیر و سال جاری هم تیمی سعید عزت اللهی بوده، در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نیز همراه با مهرداد محمدی، دیگر لژیونر ایرانی در آوس پرتغال حضور داشت که در آن فصل ۲۱ بازی در لیگ برتر انجام داد و یک گل به ثمر رساند.این مدافع – هافبک راست علاوه بر وایله دانمارک و آوس پرتغال، سابقه بازی در سیه نا، آرِزو و پِسکارا ایتالیا در سری B و لیگ های پایین تر این کشور را هم دارد و یک فصل هم در لیگ دسته دوم فرانسه برای شاتورو به میدان رفته است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یامگا هم‌ تیمی عزت‌اللهی به تهران رسید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×