روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای عجیب رسانه های یونانی ؛ انتقال رودی ژستد به استقلال شایعه است!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ادعای عجیب رسانه های یونانی ؛ انتقال رودی ژستد به استقلال شایعه است!

دو رسانه مشهور یونانی در اتفاقی عجیب انتقال رودی ژستد را به باشگاه استقلال تکذیب کرده اند و مدعی اند هیچ پیشنهادی ارائه نشده است.

نوشته ادعای عجیب رسانه های یونانی ؛ انتقال رودی ژستد به استقلال شایعه است! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دو رسانه مشهور یونانی در اتفاقی عجیب انتقال رودی ژستد را به باشگاه استقلال تکذیب کرده اند و مدعی اند هیچ پیشنهادی ارائه نشده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رسانه های کشور یونان انتقال رودی ژستد مهاجم ۳۳ ساله پانتولیکوس یونان به استقلال را تکذیب کردند.در حالیکه از روز گذشته اخبار فراوانی مبنی بر علاقه استقلال به جذب رودی ژستد بازیکن سابق آستون ویلا و میدلزبورو و فعلی پانِتولیکوس یونان منتشر شد، اما رسانه های یونانی با تکذیب احتمال جدایی این بازیکن، نوشتند که او تیمش را ترک نخواهد کرد.روزنامه گاتزتا یونان در این خصوص نوشت:گزارش های زیادی از ایران مبنی بر پیوستن مهاجم ۳۳ ساله به استقلال وجود دارد اما هیچ پیشنهاد رسمی برای این بازیکن ارسال نشده است. به نظر می رسد پانِتولیکوس از داستان انتقال ژستد به ایران بی خبر است و به طور خاص در این کشور آسیایی و در بیش از ده نشریه، از این انتقال صحبت می کنند.این روزنامه در ادامه نوشته است:با این حال، هیچ منبع موثقی در پانِتولیکوس این پیشنهاد را تأیید نکرده و به نظر نمی رسد مسئله قابل توجهی در مورد این مهاجم ۳۳ ساله وجود داشته باشد. تاکنون هیچ منبعی پیشنهاد رسمی برای این بازیکن را تأیید نکرده است. علاوه بر این، ژستد فقط به بازی آینده پانِتولیکوس مقابل اوفی کرت در روز یکشنبه فکر می کند.وب سایت agriniopress نیز در این باره نوشت:استقلال که محمدرضا آزادی را از پانِتولیکوس به خدمت گرفت، اکنون به دنبال جذب رودی ژستد است و این بازیکن را دنبال می کند. در رسانه های اجتماعی در مورد حضور این بازیکن ۳۳ ساله صحبت می شود اما هیچ پیشنهاد رسمی در این خصوص وجود ندارد.این رسانه در ادامه نوشته است:خبری مبنی بر علاقه استقلال که محمدرضا آزادی را به خدمت گرفته، با سرعت نور در ایران دست به دست می شود. در واقع چند ساعتی است که جنگی در بخش کامنت ها در پیج شخصی رودی ژستد در شبکه های اجتماعی در جریان است و هواداران استقلال از او می خواهند که به تیمشان بروند و عده ای نیز از او استقبال کرده اند.رسانه یونانی در پایان نوشته است:با این حال، هیچ مسئله جدی در مورد این مهاجم باتجربه وجود نداشته و هر خبری که به انتقال احتمالی او مربوط می شود، اخبار فانتزی است! یکی از مسئولین پانِتولیکوس در این خصوص گفت: رودی ژستد برای بازی بعدی آماده می شود و ما انتظار داریم او به سطح مطلوبی برسد.همچنین sportime دیگر رسانه یونانی در این باره نوشت:رودی ژستد قهرمان ناخواسته ای در سناریوی نقل و انتقالات استقلال است. در ایران ادعا می شود استقلال که محمدرضا آزادی نیز در این تیم حضور دارد، به جذب رودی ژستد علاقه مند است. این مهاجم ۳۳ ساله در شبکه های اجتماعی نظرات متعددی از طرفداران تیم ایرانی دریافت کرده است که از او می خواهند به آنجا برود.این وب سایت ادامه داد:با این حال، پانِتولیکوس فاش می کند که مشکلی میان آنها و ژستد وجود ندارد. مدیران این باشگاه به صراحت می گویند که هیچ پیشنهادی برای جدایی این بازیکن دریافت نکرده اند و ژستد نیز در بخش فروش بازار نقل و انتقالی پانِتولیکوس حضور ندارد. او برای بازی بعدی برابر اوفی کرت آماده می شود و این به نظر جیانیس آناستاسیو (مربی پانِتولیکوس) بستگی دارد که از او استفاده کند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ادعای عجیب رسانه های یونانی ؛ انتقال رودی ژستد به استقلال شایعه است! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×