روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "محمد اوسانی : ما به این‌ها نمی‌بازیم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

محمد اوسانی : ما به این‌ها نمی‌بازیم

محمد اوسانی مهاجم اندیمشکی تیم ملی دانشجویان بازهم برابر استقلال گلزنی کرد و باعث شکست این تیم شد.

نوشته عکس ؛ طعنه سنگین قاتل شماره یک استقلال به فرهاد مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد اوسانی مهاجم اندیمشکی تیم ملی دانشجویان بازهم برابر استقلال گلزنی کرد و باعث شکست این تیم شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم ملی دانشجویان در دیداری دوستانه موفق شد تا برابر استقلال به پیروزی برسد تا شاگردان مجیدی با باخت برای دیدارهای لیگ برتر آماده شوند. محمد اوسانی مهاجم سابق تیم های استقلال خوزستان، گسترش فولاد تبریز و صبای قم که پیش از این هشت بار به استقلال گل زده زده بود، باز هم در دقایق پایانی این دیدار توانست با پیراهن تیم ملی دانشجویان گلزنی کند.او که دانشجوی رشته حقوق در مقطع کارشناس ارشد است، یک بار نیز با پیراهن نساجی در دیدار جام حذفی مقابل تیم آبی پوش پایتخت گلزنی کرده بود تا مجموع گل هایش به عدد ۹ برسد. محمد اوسانی در فوتبال خیلی پیشرفت نکرد ولی قاتل شماره یک استقلال به حساب می آید و متخصص گلزنی به این تیم محسوب می شود. به نظر می رسد این بازیکن قصد بی خیال شدن هم ندارد و هربار مقابل آبی ها قرار می گیرد موفق به گلزنی می شود.اوسانی که فصل قبل در پارس جنوبی جم بازی می کرد هنوز تکلیف تیم جدیدش را مشخص نکرده است و باید دید در چه تیمی بازی خواهد کرد.گفتنی است این بازیکن بعد از گلزنی مجدد به استقلال با گذاشتن یک استوری برای آبی ها کری خواند و نوشت:«ما به این ها نمی بازیم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد اوسانی : ما به این‌ها نمی‌بازیم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×