روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حضور کوین یامگا در دیدار استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حضور کوین یامگا در دیدار استقلال

مراحل اداری حضور کوین یامگا در تیم استقلال در حال انجام است و اگر به زودی به پایان برسد، این بازیکن را در دیدار با هوادار خواهیم دید.

نوشته لحظه شماری هواداران استقلال برای رونمایی از ستاره فرانسوی ؛ یامگا به میدان می رود؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مراحل اداری حضور کوین یامگا در تیم استقلال در حال انجام است و اگر به زودی به پایان برسد، این بازیکن را در دیدار با هوادار خواهیم دید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در صورت حل مشکل اداری کوین یامگا او چهارشنبه استقلال را مقابل هوادار همراهی خواهد کرد.مجوز بازی این بازیکن فرانسوی باید صادر شود تا او بتواند استقلال را در بازی با تیم رضا عنایتی همراهی کند. البته مجیدی اگر او آماده باشد از وجودش استفاده می کند اما استقلال برای بازی با هوادار چند غایب داردو مهدی پور هم این بازی را از دست داده است.در صورتی که کوین یامگا به هر دلیلی نتواند استقلال را همراهی کند، قطعا وریا غفوری شانس بیشتری خواهد داشت و شاید ترکیب خط میانی استقلال تا حدی عوض شود. در سمت چپ احتمال استفاده از جعفر سلمانی زیاد است و باید دید مجیدی برای سمت راست چه تصمیمی می گیرد.ضمن این که امیر حسین حسین زاده هم کمی مصدومیت دارد و هنوز مشخص نیست به بازی با هوادار می رسد یا نه؟ در غیاب او مسلما آرش رضاوند شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی استقلال خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حضور کوین یامگا در دیدار استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×