روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "برای قهرمانی باید بهتر از این باشیم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

برای قهرمانی باید بهتر از این باشیم

امیرحسین حسین زاده بازیکن استقلال گفت: مقابل هوادار ناهماهنگی هایی داشتیم، برای قهرمانی باید بهتر از این باشیم.

نوشته لذت می برم که به من پدیده استقلال می گویند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امیرحسین حسین زاده بازیکن استقلال گفت: مقابل هوادار ناهماهنگی هایی داشتیم، برای قهرمانی باید بهتر از این باشیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امیرحسین حسین زاده پس از پیروزی استقلال در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت:خدا را شکر برای هفته اول بازی بدی نبود، ناهماهنگی هایی داشتیم اما در کل بد نبود، خدا را شکر نتیجه را گرفتیم و دل هواداران را شاد کردیم ولی باید برای کسب نتیجه بهتر و قهرمانی بهتر از اینها شویم.امیرحسین حسین زاده در مورد اینکه از او به عنوان پدیده استقلال نام برده می شود و به این خاطر آیا فشار بیشتری را تحمل می کند، گفت:نه زیاد. خودم هم لذت می برم وقتی هواداران این را می گویند و از نوع بازی من خوش شان می آید. من انگیزه می گیرم و بازی بهتری را انجام می دهم. امروز هم خدا را شکر خوب بودم و در همه صحنه ها جنگیدم. باید گل می زدم. از هواداران بابت این مسئله معذرت خواهی می کنم در چند صحنه موقعیت گلزنی داشتم نتوانستم استفاده کنم شاید کم تجربه بودم. شاید چون اولین بازی بود برایم سخت بود ولی سعی می کنم در بازی های بعد جبران کنم.هافبک استقلال در مورد اینکه آیا از فردا به اردوی تیم امید می رود، عنوان کرد:براساس صحبت هایی که با فرهاد مجیدی انجام دادم قرار شده به اردوی تیم ملی نروم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برای قهرمانی باید بهتر از این باشیم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×