روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ثانیه شماری برای بازگشت عارف غلامی به ترکیب استقلال ؛ تمرینات فشرده مدافع ملی پوش مجیدی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ثانیه شماری برای بازگشت عارف غلامی به ترکیب استقلال ؛ تمرینات فشرده مدافع ملی پوش مجیدی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ثانیه شماری برای بازگشت عارف غلامی به ترکیب استقلال ؛ تمرینات فشرده مدافع ملی پوش مجیدی

عارف غلامی مدافعی که تا قبل از پارگی رباط صلیبی پایش یکی از ملی پوشان استقلال بود، پس از دوری چند ماهه از میادین به تمرینات تیمش برگشته و به زودی شرایط حضور در ترکیب آبی ها را پیدا خواهد کرد.

نوشته آخرین خبر از مدافع استقلال که رباط پاره کرده بود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عارف غلامی مدافعی که تا قبل از پارگی رباط صلیبی پایش یکی از ملی پوشان استقلال بود، پس از دوری چند ماهه از میادین به تمرینات تیمش برگشته و به زودی شرایط حضور در ترکیب آبی ها را پیدا خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدافع استقلال این روزها تمرینات خود را به شکل جدی برگزار می کند تا بتواند در نقل و انتقالات نیم فصل، به لیست تیم بازگردد.شهرآورد جام حذفی در فصل قبل بود که عارف غلامی در یک صحنه برای تصاحب توپ با امید عالیشاه وارد چالش شد که برای دفع توپ موفق عمل نکرد و رباط صلیبی این بازیکن دچار پارگی شد تا برای مدت زیادی از میادین به دور باشد.مدافع استقلال که در زمان مدیریت قبلی آبی پوشان ماجراهای طولانی و عجیبی برای پرداخت هزینه عمل جراحی رباط صلیبی را پشت سر گذاشت، در نهایت و با تأخیر یک ماهه پایش را در قطر به تیغ جراحان سپرد و پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، سلامتی خود را به دست آورده است.غلامی چند هفته ای است که در تمرینات تیمش حضور پیدا کرده و برای بازگشت به میادین خودش را آماده می کند. مدافعی که در زمان استراماچونی به یکی از بهترین مدافعان استقلال تهران تبدیل و حتی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد اما آسیب دیدگی بد موقع موجب گردید تا نام او از لیست استقلال برای فصل کنونی خارج شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ثانیه شماری برای بازگشت عارف غلامی به ترکیب استقلال ؛ تمرینات فشرده مدافع ملی پوش مجیدی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×