روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • نباید دنبال قاتل بورسلی بگردیم، در حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا همه مقصرند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "نباید دنبال قاتل بورسلی بگردیم، در حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا همه مقصرند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

نباید دنبال قاتل بورسلی بگردیم، در حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا همه مقصرند

فرشاد پیوس پیشکسوت سرخ های پایتخت معتقد است که نباید دنبال قاتل بورسلی بود، در حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا همه مقصر هستند.

نوشته مقصرین اصلی حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا مشخص شدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرشاد پیوس پیشکسوت سرخ های پایتخت معتقد است که نباید دنبال قاتل بورسلی بود، در حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا همه مقصر هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید در حذف این تیم و اسقلال از آسیا، همه مقصر هستند.فرشاد پیوس درباره حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، اظهارکرد:این مشکلات برای چند سال قبل است که مدیران موضوعات فوتبالی را جدی نگرفتند و امروز و فردا کردند. ما ساختار خوبی نداریم و مالکیت باشگاه ها مشخص نیست. سال ها بود که به ما هشدار داده بودند اما ما جدی نگرفتیم. AFC با کسی شوخی ندارد.او هم چنین گفت:آبی که روی زمین ریخته را نمی شود جمع کرد. الان همه می گویند که ما مقصر نیستیم. در این جریان نباید دنیال قاتل بورسلی بگردیم. باید ساختارها را درست کنیم. همه در این جریان مقصر هستند و حیف شد این دو تیم حذف شدند. خیلی از کشورها الان خوشحال هستند که پرسپولیس و استقلال حذف شدند.این پیشکسوت پرسپولیس افزود:خیلی از بازیکنان ما از همین لیگ قهرمانان آسیا شناخته شده شدند و توانستند به لیگ های معتبر اروپایی بروند. حذف از آسیا انگیزه های بازیکنان ما را از بین می برد و شور و اشتیاق آن ها را کم می کند. درست است ما ساختار خوبی نداریم اما فوتبالیست های خوبی داریم که می توانند در لیگ های معتبر بازی کنند. مسوولان باید تلاش کنند تا مشکلات این دو باشگاه برای حضور در آسیا حل شود.وی در ادامه درباره تساوی یک بر یک پرسپولیس برابر شهرخودرو در هفته چهاردهم لیگ برتر هم گفت:فوتبال همین است و گاهی تیم های انتهای جدول تیم های بالانشین را غافلگیر می کنند. شهرخودرو برابر پرسپولیس بازی خوبی به نمایش گذاشت و در کناره های اجازه نمی داد پرسپولیس به خوبی حرکت کند. آن ها در زمین خود به خوبی دفاع می کردند و اجازه خلق فرصت را نمی دادند. پرسپولیس حریف را دست کم گرفته بود و همین امر موجب شد کار سخت شود. شهرخودرو هم روز خوبی را سپری کرد و روی ضدحملات سریع کار می کرد. با این حال این پرسپولیس در پایان فصل قهرمان می شود چون پتانسیل خوبی دارد. با جذب یکی دو بازیکن تیم بیش تر تقویت می شود و از همه مهم تر حضور سید جلال حسینی در تیم است که می تواند تیم را جمع کند. باید به بازیکنان روحیه داد چون در بازی ها همه تلاش خود را انجام می دهند با این که در برخی بازی ها مثل مصاف برابر شهرخودور تیم برنده نشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نباید دنبال قاتل بورسلی بگردیم، در حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا همه مقصرند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×