روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • من در ترکیب استقلال بازی نمی‌کنم، ولی تصمیمی برای جدایی از این تیم هم ندارم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "من در ترکیب استقلال بازی نمی‌کنم، ولی تصمیمی برای جدایی از این تیم هم ندارم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

من در ترکیب استقلال بازی نمی‌کنم، ولی تصمیمی برای جدایی از این تیم هم ندارم

محمدرضا آزادی که به نیمکت نشین محض در استقلال تبدیل شده است، شایعه جدایی اش از این باشگاه را تکذیب کرده است.

نوشته واکنش ستاره جوان استقلال به شایعه جدایی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمدرضا آزادی که به نیمکت نشین محض در استقلال تبدیل شده است، شایعه جدایی اش از این باشگاه را تکذیب کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمدرضا آزادی مهاجم تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، در مقطع زمانی فعلی تصمیمی برای جدایی از این تیم ندارد.به گزارش پارس فوتبال و به نقل از تسنیم، محمدرضا آزادی درباره شرایطش در تیم فوتبال استقلال اظهار داشت:من در ترکیب استقلال بازی نمی کنم، ولی در حال حاضر تصمیمی برای جدایی از این تیم ندارم. حضور بازیکنان در زمین با سلیقه مربیان است. شاید شرایط من با سلیقه یک مربی هماهنگ نباشد، ولی موضوع مهم این است که در شرایط فعلی تلاش بیشتری داشته باشم تا بتوانم خودم را ثابت کنم.وی در مورد صدرنشینی استقلال در پایان هفته چهاردهم لیگ برتر گفت:شرایط تیم عالی است و برای قهرمانی در لیگ می جنگیم. خیلی دوست دارم استقلال امسال قهرمان شود و در کنارش ما خوشحال شویم. بازی های سختی تا پایان لیگ داریم، ولی در هر بازی برای برد وارد زمین می شویم.مهاجم تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد:تلاش می کنم که برای استقلال بازی کنم، اما چه بازی کرده یا چه بازی نکنم، با انرژی مثبت دادن به تیم در بیرون و داخل زمین به مجموعه کمک می کنم. تلاش همه بازیکنان و کادر فنی این است استقلال را قهرمان کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " من در ترکیب استقلال بازی نمی‌کنم، ولی تصمیمی برای جدایی از این تیم هم ندارم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×