روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال شایعه بزرگ نقل و انتقالاتی را تکذیب کرد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال شایعه بزرگ نقل و انتقالاتی را تکذیب کرد

محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال مدعی شد اخبار مربوط به جذب ارشد العلوی عمانی کذب محض است و صحت ندارد.

نوشته استقلال شایعه بزرگ نقل و انتقالاتی را تکذیب کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال مدعی شد اخبار مربوط به جذب ارشد العلوی عمانی کذب محض است و صحت ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدیر رسانه ای باشگاه استقلال جذب هافبک تیم ملی عمان را تکذیب کرد.به گزارش پارس فوتبال، چند روز قبل بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال صراحتا اعلام کرد دو بازیکن خارجی که یکی از آنها آسیایی است را زیر نظر گرفته و احتمال جذب آنها در نیم فصل وجود دارد. بعد از این اظهارنظر گمانه زنی های متعددی برای پیدا کردن نام این بازیکنان خارجی و ملیت و اطلاعات شان در فضای مجازی انجام شد اما هیچ کدام به صورت قطعی تایید نشد.در ادامه اما امروز از صبح خبری از طرف رسانه های عمانی در فضای مجازی ایران منتشر شده که به نظر می رسد به واقعیت نزدیک است. یکی از خبرگزاری های کشور عمان امروز اعلام کرده بازیکن جوان تیم ملی این کشور مد نظر استقلال قرار دارد.خبرگزاری الریاضی عمان در این خصوص توییتی زد و نوشت:ارشد العلوی هافبک تیم ملی عمان مد نظر استقلال ایران قرار دارد و چهارشنبه برای انجام تست های پزشکی به ایران می آید.در این خصوص گمانه زنی های زیادی انجام شد و گفته می شد این هافبک ۲۱ ساله که زیر نظر برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی عمان و برای باشگاه السیب عمان توپ می زند به زودی به ایران می آید.با این وجود اما باشگاه استقلال شایعه پیشنهاد به این هافبک عمانی را تکذیب کرد.محمد نوری فر، مدیررسانه باشگاه استقلال در این خصوص نوشت:ادعای سایت «لعبتنا الریاضی» عمان مبنی بر جذب ارشد العلوی هافبک تهاجمی تیم ملی عمان صحت ندارد و هیچ مذاکره ای هم توسط باشگاه با این بازیکن انجام نشده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال شایعه بزرگ نقل و انتقالاتی را تکذیب کرد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×