روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "رشید مظاهری دروازه‌ بان پر سروصدای استقلال در راه ژاپن ؟!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

رشید مظاهری دروازه‌ بان پر سروصدای استقلال در راه ژاپن ؟!

قصه استقلال و رشید مظاهری رو به پایان است و این دروازه بان به زودی از جمع آبی ها جدا خواهد شد.

نوشته ستاره مغضوب مجیدی در راه لیگ ژاپن ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

قصه استقلال و رشید مظاهری رو به پایان است و این دروازه بان به زودی از جمع آبی ها جدا خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رشید مظاهری طی روزهای آینده از استقلال جدا خواهد شد. این دروازه بان که بر خلاف پیش بینی ها در این فصل تنها در یک بازی برای استقلال به میدان رفت حالا به دنبال جدایی از این تیم است و البته که استقلالی ها هم با جدایی او مشکلی ندارند.اگر چه اصلی ترین گزینه برای مظاهری باشگاه فولاد است و زمزمه هایی مبنی بر معاوضه این بازیکن با حردانی شنیده می شود اما با همه این ها دروازه بان استقلال با پیشنهاد یک باشگاه ژاپنی هم مواجه شده و در حال بررسی این پیشنهاد است.در صورتی که توافقات بین طرفین انجام شود مظاهری احتمالا لژیونر می شود اما در صورت منتفی شدن حضور او در خارج از کشور احتمالا این بازیکن به فولاد برود.گفتنی است جدایی مظاهری از استقلال قطعی است و این بازیکن تمایلی به ماندن در جمع آبی ها ندارد. دروازه بانی که شاید غیبت او در بازی های آسیایی استقلال و قهر او و امتناع از همراهی تیمش در نیمکت نشین شدن او نقش تاثیرگذاری داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رشید مظاهری دروازه‌ بان پر سروصدای استقلال در راه ژاپن ؟! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×