روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "علیرضا کوشکی بازیکن پیکان در لیست مجیدی قرار گرفت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

علیرضا کوشکی بازیکن پیکان در لیست مجیدی قرار گرفت

علیرضا کوشکی ، وینگر پیکان از بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی است و قرار است باشگاه استقلال با وی وارد مذاکره شود.

نوشته فرهاد مجیدی گزینه یحیی را هایجک می کند ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علیرضا کوشکی ، وینگر پیکان از بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی است و قرار است باشگاه استقلال با وی وارد مذاکره شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علیرضا کوشکی بازیکن کلیدی پیکان از جمله نفرات مورد نظر فرهاد مجیدی برای حضور در استقلال است.سرمربی استقلال در صحبت با مسئولان باشگاهش خواستار جذب این بازیکن شده تا شاید کوشکی در نیم فصل به عضویت استقلال در بیاید.در صورتی که باشگاه پیکان با درخواست استقلال موافقت کند وینگر چپ و راست این تیم شاگرد فرهاد مجیدی خواهد شد.سرمربی استقلال یکی از ضعف های تیمش را در نبود یک وینگر آماده می داند و از این رو درخواست جذب کوشکی را کرده که مشخص هم نیست با این درخواست موافقت می شود یا نه؟احتمال این که پیکانی ها درخواست معاوضه با یکی دو بازیکن را به باشگاه استقلال بدهند زیاد است که باید دید در این بین توافقات انجام می شود یا نه؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیرضا کوشکی بازیکن پیکان در لیست مجیدی قرار گرفت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×