روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • واکنش استقلال به جذب هافبک‌های ژاپنی و ازبکستانی از سوی مجیدی ؛ فعلا شایعه است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش استقلال به جذب هافبک‌های ژاپنی و ازبکستانی از سوی مجیدی ؛ فعلا شایعه است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش استقلال به جذب هافبک‌های ژاپنی و ازبکستانی از سوی مجیدی ؛ فعلا شایعه است

شایعه جذب هافبک های ژاپنی و ازبکستانی در استقلال مدتی است که شنیده می شود، اما به گفته یکی از مسئولان باشگاه فعلا خبری از جذب بازیکن خارجی نیست.

نوشته آخرین خبر از جذب بازیکنان خارجی جدید توسط استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شایعه جذب هافبک های ژاپنی و ازبکستانی در استقلال مدتی است که شنیده می شود، اما به گفته یکی از مسئولان باشگاه فعلا خبری از جذب بازیکن خارجی نیست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با مس رفسنجان صراحتاً اعلام کرد برای نیم فصل دوم به دو بازیکن خارجی جدید نیاز دارد.براساس قوانین، تیم ها می توانند از وجود چهار بازیکن غیرایرانی در لیگ برتر استفاده کنند ولی یکی از آنها حتماً باید آسیایی باشد.به همین خاطر طی روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون صیدهای جدید فرهاد مطرح شده است. مدت هاست زمزمه هایی در رابطه با احتمال حضور یک هافبک ژاپنی در استقلال داخل فضای مجازی مطرح شده و البته کادر فنی و مدیریتی این باشگاه هنوز آن را تأیید نکرده اند.از سوی دیگر، این روزها بحث هایی را نیز در رابطه با احتمال جذب یک بازیکن ازبکستانی می شنویم اما یکی از مسئولان باشگاه پیرامون شایعات مذکور گفت :حالا که از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شده ایم، ابتدا باید ببینیم آقای فرهاد مجیدی هم چنان سیاست قبلی خود در یارگیری و مدنظر قرار دارد یا آن را عوض کرده است؟در رابطه با بازیکنان ژاپنی و ازبکستانی هم هنوز به صورت رسمی چیزی از طرف کادر فنی به ما اعلام نشده و تا وقتی مجیدی صراحتاً حرفی نزند، از نظر ما همه این موارد شایعه است.خبرورزشی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش استقلال به جذب هافبک‌های ژاپنی و ازبکستانی از سوی مجیدی ؛ فعلا شایعه است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×