روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • افتخاری مدیرعامل سابق استقلال در واکنش به حذف نمایندگان ایران از آسیا ؛ بهانه دست afc دادیم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "افتخاری مدیرعامل سابق استقلال در واکنش به حذف نمایندگان ایران از آسیا ؛ بهانه دست afc دادیم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

افتخاری مدیرعامل سابق استقلال در واکنش به حذف نمایندگان ایران از آسیا ؛ بهانه دست afc دادیم

رضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال در واکنش به حذف نمایندگان ایران از آسیا مدعی شد که بهانه دست AFC دادیم و باعث حذف استقلال و پرسپولیس شدیم.

نوشته افشاگری مدیرعامل پیشین استقلال درباره پشت پرده حذف سرخابی ها از آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال در واکنش به حذف نمایندگان ایران از آسیا مدعی شد که بهانه دست AFC دادیم و باعث حذف استقلال و پرسپولیس شدیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال اعتقاد دارد کنار گذاشته شدن این تیم و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا هم به سود فوتبال ایران است و هم به ضرر آن.رضا افتخاری مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خصوص حذف سه تیم ایرانی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:به نظر ما بهانه دست AFC دادیم و در مقابل خواسته هایی که آنها داشتند کوتاهی کردیم.وی ادامه داد:ما وقتی می دانیم که آنها دنبال بهانه گرفتن از تیم های ایرانی هستند باید اسناد و مدارک لازم را آماده می کردیم حتی زمانی که من مدیرعامل استقلال بودم یک حسابرس آن موقع از کشور آلمان به باشگاه آمد و ما به او گزارشی از لیست طلبکاران و بازیکنان خارجی دادیم.افتخاری افزود:چند سال است که این اتفاقات برای ما می افتد و آنها تذکر می دادند و ما گوش نمی کردیم اما این اتفاق هم به سود ما بود و هم به ضرر ما. ضرر آن این بود که تیم های ایرانی در آسیا حضور ندارند و هواداران از دیدن بازی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم می شوند و سودش هم این بود که به هر حال باعث می شود تا یک بار برای همیشه مسولان به فکر حل مشکلات بیفتند.مدیرعامل پیشین استقلال تهران در ادامه بیان داشت:چند سال است که مداوم می گوییم این تیم ها خصوصی خواهند شد اما همچنان زیر نظر دولت حمایت می شوند باشگاه های حرفه ای باید خودشان مستقل باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افتخاری مدیرعامل سابق استقلال در واکنش به حذف نمایندگان ایران از آسیا ؛ بهانه دست afc دادیم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×