روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • جابر انصاری مقابل ماشین گلزنی نکرد؛ موتور بازیکن جنجالی استقلال در تبریز هم روشن نشد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جابر انصاری مقابل ماشین گلزنی نکرد؛ موتور بازیکن جنجالی استقلال در تبریز هم روشن نشد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جابر انصاری مقابل ماشین گلزنی نکرد؛ موتور بازیکن جنجالی استقلال در تبریز هم روشن نشد

مهاجم تیم استقلال در زادگاه خود هم موفق به گلزنی نشد.

نوشته عکس ؛ موتور بازیکن جنجالی استقلال در تبریز هم روشن نشد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم تیم استقلال در زادگاه خود هم موفق به گلزنی نشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جابر انصاری که پس از کش و قوس های فراوان در استقلال ماندنی شد، تا کنون نتوانسته عملکرد رضایت بخشی در این فصل داشته باشد. در شرایطی که هیچ کدام از مهاجمان استقلال در لیگ هجدهم گلزن خوبی برای تیم شان نبودند، انصاری امیدوار بود که با گلزنی در زادگاهش تبریز خود را شکوفا و تیمش را کامیاب کند.او که در ترکیب اصلی استقلال مقابل ماشین سازی حضور نداشت، در نیمه دوم به جای قائدی وارد زمین شد. جابر که سال ها پیش روزهای درخشانی با پیراهن گسترش فولاد در بنیان دیزل داشت، این بار آمده بود با پیراهن استقلال مقابل تیم سابقش گلزنی کند اما این اتفاق رخ نداد و تلاش وی برای گلزنی همانند بازی های قبل نتیجه ای در پی نداشت. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جابر انصاری مقابل ماشین گلزنی نکرد؛ موتور بازیکن جنجالی استقلال در تبریز هم روشن نشد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×