روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خالقی فر در بازی حساس مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خالقی فر در بازی حساس مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد؛ پارس فوتبال

مهاجم گلزن تیم ماشین سازی در بازی حساس تیمش مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد.

نوشته عکس ؛ ناکامی ناجی ماشین در بازی مقابل استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم گلزن تیم ماشین سازی در بازی حساس تیمش مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا خالقی فر مهاجم تیم ماشین سازی یکی از بازیکنانی است که وجودش در شرایط حساس سبزپوشان یک نعمت بزرگ برای رضا مهاجری به شمار می رود. خالقی فر با زدن گل های حساس در این فصل، به ناجی تیمش تبدیل شده است. ماشین سازی در ۵ بازی اخیر خود در لیگ برتر ۳ گل به ثمر رسانده که زننده هر ۳ گل رضا خالقی فر بوده است. او این گل ها را در دقایق ۳، ۸۵ و ۹۰ وارد دروازه حریفان کرده تا به این ترتیب هواداران ماشین سازی هر لحظه از این بازیکن انتظار گلزنی داشته باشند. خالقی فر اما در بازی حساس این هفته مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد.در روزی که ماشین سازی با غایبان زیادی به مصاف استقلال در تبریز رفته بود، رضا خالقی فر یکی از معدود بازیکنانی بود که مهاجری حساب ویژه ای روی او باز کرده بود. خالقی فر با وجود داشتن چند موقعیت گلزنی خوب موفق به گلزنی نشد هر چند که همچنان با فاصله ای زیاد بهترین بازیکن تیمش به شمار می رود.یکی از موقعیت هایی که خالقی فر می توانست آن را گل کرده و تیمش را به یک برد بزرگ برساند، در دقایق ابتدایی بازی به وقوع پیوست که مهاجم ماشین سازان در یک موقعیت عالی را به کنار دروازه رحمتی کوبید. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خالقی فر در بازی حساس مقابل استقلال موفق به گلزنی نشد؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×