روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تبریزی در تبریز هم ناکام ماند؛ تداوم داستان گل نزدن های خرید گرانقیمت استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تبریزی در تبریز هم ناکام ماند؛ تداوم داستان گل نزدن های خرید گرانقیمت استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تبریزی در تبریز هم ناکام ماند؛ تداوم داستان گل نزدن های خرید گرانقیمت استقلال

مهاجم تیم استقلال در بازی روز گذشته مقابل ماشین سازی هم موفق به گلزنی نشد.

نوشته تداوم داستان گل نزدن های خرید گرانقیمت استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم تیم استقلال در بازی روز گذشته مقابل ماشین سازی هم موفق به گلزنی نشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در روزی که الحاجی گرو روی نیمکت استقلال حضور داشت، مرتضی تبریزی به عنوان مهاجم اول در ترکیب اصلی آبی پوشان به شمار می رفت و بار گلزنی تیم بر دوش وی بود. تبریز ی که شروع خوبی در استقلال داشت و در اولین بازی خود موفق به گلزنی مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی شد، روز گذشته علی رغم تلاش بسیار نتوانست برای تیمش گلزنی کند.داستان گل نزنی مهاجمان استقلال در بازی با ماشین سازی هم ادامه داشت و تبریزی به عنوان مهاجم این تیم در تبریز به آنچه که انگیزه بسیاری برای انجام آن داشت، نرسید. تبریز ی در شرایطی مقابل ماشین سازی موفق به گلزنی نشد که وینفرد شفر ۹۰ دقیقه کامل به او میدان داد.به این ترتیب یک بازی بدون گل دیگر برای مرتضی تبریزی با پیراهن استقلال به ثبت رسید تا این مهاجم جوان که پس از کش و قوس های بسیار از ذوب آهن به استقلال پیوست همچنان در ایفای نقش شماره یک خط حمله آبی پوشان ناکام بماند. + 0 - 1

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تبریزی در تبریز هم ناکام ماند؛ تداوم داستان گل نزدن های خرید گرانقیمت استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×