روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اعتقادم این است که ووینفرد شفر باید جوابگوی انتقادها باشد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اعتقادم این است که ووینفرد شفر باید جوابگوی انتقادها باشد

مربی سابق استقلال می گوید تغییر در کادرفنی به صلاح نیست.

نوشته حمله تند پیشکسوت استقلال به خارجی ها و درخواست از وینفرد شفر ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مربی سابق استقلال می گوید تغییر در کادرفنی به صلاح نیست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیروس دین محمدی در این باره گفت:ببینید اگر در رابطه شرایط استقلال صحبت کنیم، استقلال همیشه استقلال است و حتما باید بازیکنان خوبی داشته باشد. کسانی که این تیم را بستند خوب عمل نکردند. شاید یکسری از بازیکنان را شفر نمی خواست و حتی نمی دانست که کیفیت شان چطور است.او ادامه داد:بازیکن مصدوم گرفته اند، هواداران باید منتظر باشند تا مصدومان استقلال خوب شوند؟ استقلال تیم معمولی نیست که بگوییم جوان ها با تجربه شوند و بعد استقلال نتیجه می گیرد. کسانی که این تیم را بستند نمی دانستند استقلال یعنی چه.هوادار فقط نتیجه می خواهد آنها نمی دانند که مثلا بازیکنان مصدوم باید خوب شوند.سیروس دین محمدی مربی سابق استقلال در مورد اینکه گفته می شود این بازیکنان با نظر شفر جذب شده اند هم گفت:واقعا فکر می کنید آقاخان، تیموری، محمدی مهر و …. را شفر می شناخت؟ فکر نمی کنم شفر آنها را تایید کرده باشد. اما در مورد خارجی ها من این را می توانم بگویم صد در صد آنها را شفر آورده است و اعتقادم این است که او باید جوابگوی انتقادها باشد. گرو در حد لیگ دو هم نیست، همام معمولی است و نویمایر فقط کاشته می زند. بازیکن ایرانی باید از بازیکن خارجی یاد بگیرند. همه می گویند همام خوب است ولی من می گویم بازیکن خوب بازیکنی است که بازی در بیاورد.دین محمدی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر است کادرفنی تغییر کند و یا تقویت شود هم گفت:نه من تغییر نمی دهم، می گذارم همین کادرفنی کار کند. چون تیم را خود شفر بسته به او شانس می دهم. باید بگذاریم کارش را کند ولی کاش کمیته فنی زودتر تشکیل می شد در مورد بازیکنان بی کیفیت نظر می داد.او در پایان گفت:دست کسانی که بانی مراسم منصور پورحیدری بودند درد نکند. منصور خان پیشکسوت باشگاه است و باید قدر اسطوره های باشگاه را بدانیم. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اعتقادم این است که ووینفرد شفر باید جوابگوی انتقادها باشد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×