روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تبریزی ؛ واکنش تند تبریزی به انتقاد هواداران؛ نام بازیکنی که با هواداران در تبریز درگیر شد!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تبریزی ؛ واکنش تند تبریزی به انتقاد هواداران؛ نام بازیکنی که با هواداران در تبریز درگیر شد!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تبریزی ؛ واکنش تند تبریزی به انتقاد هواداران؛ نام بازیکنی که با هواداران در تبریز درگیر شد!

شب گذشته ( دوشنبه) میان یکی از بازیکنان استقلال و هواداری درگیری بوجود آمد.

نوشته فاش شد ؛ نام بازیکن استقلالی که با هواداران در تبریز درگیر شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شب گذشته ( دوشنبه) میان یکی از بازیکنان استقلال و هواداری درگیری بوجود آمد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شب گذشته و هنگام عزیمت استقلال از تبریز به تهران، در فرودگاه این شهر بین یکی از هواداران شاکی استقلال و بازیکنان درگیری بوجود آمد. ماجرا از این قرار بود که هوادار ناراضی به مرتضی تبریزی مهاجم این فصل استقلال کنایه های تندی زد که با واکنش تند تبریزی روبرو شد.مهاجم استقلال که از صحبت های آن هوادار ناراحت بود، از کوره در رفت و با هوادار مذکور درگیر شد. مأموران هم ورود کرده و هوادار خاطی را دستگیر کردند.در شرایطی که استقلال نیاز به آرامش دارد، هواداران استقلال که حق دارند از نتایج تیم شان ناراضی باشند، خودشان به حواشی دامن می زنند.میران + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تبریزی ؛ واکنش تند تبریزی به انتقاد هواداران؛ نام بازیکنی که با هواداران در تبریز درگیر شد! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×