روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • علی کریمی و مصدومیت های پی در پی او در استقلال ! کریمی از کمر مصدوم نشده است !

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "علی کریمی و مصدومیت های پی در پی او در استقلال ! کریمی از کمر مصدوم نشده است !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

علی کریمی و مصدومیت های پی در پی او در استقلال ! کریمی از کمر مصدوم نشده است !

هافبک استقلالی ها بر خلاف پیش بینی ها از ناحیه کمر مصدوم نشده است.

نوشته خبرهای خوش از مصدومیت ستاره محبوب شفر ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک استقلالی ها بر خلاف پیش بینی ها از ناحیه کمر مصدوم نشده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پیوستن علی کریمی به استقلال در ابتدای فصل با حاشیه ها و اتفاقات زیادی همراه بود و این بازیکن بعد از طی کردن یک روند طولانی و با عبور از مسیر کلینیک های پزشکی به استقلال پیوست.در ابتدای فصل کریمی در دیدار با السد مصدوم شد که این مصدومیت از ناحیه مچ پا بود. مصدومیت بعدی کریمی به دیدار با سایپا باز می گردد که این بازیکن در این دیدار از ناحیه کشاله پا دچار مصدومیت شد.آخرین مصدومیت کریمی نیز به دیدار با ماشین سازی باز می گردد که این بازیکن بعد از یک برخورد دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد. اما خبر خوش برای هواداران استقلال اینکه کتف این بازیکن دچار شکستگی نشده و احتمالا کریمی تنها مدتی از تمرینات استقلال دور خواهد بود.خبر خوش بعدی اینکه در شرایطی که نگرانی هایی درباره مصدومیت کریمی از ناحیه کمر وجود داشت اما حالا خبر رسیده این بازیکن از ناحیه کمر مصدوم نشده است. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علی کریمی و مصدومیت های پی در پی او در استقلال ! کریمی از کمر مصدوم نشده است ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×