روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • قابل توجه هواداران استقلال! دو بازیکن آبی پوشان از تمرینات کنار گذاشته شدند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "قابل توجه هواداران استقلال! دو بازیکن آبی پوشان از تمرینات کنار گذاشته شدند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

قابل توجه هواداران استقلال! دو بازیکن آبی پوشان از تمرینات کنار گذاشته شدند

معاون باشگاه استقلال می گوید دو بازیکن کلیدی استقلال با نظر سرمربی این تیم فعلا از تمرینات کنار گذاشته شدند.

نوشته واکنش معاون استقلال به بحران استقلال ، لغو بازی با پدیده و زمان بازگشت اسماعیلی و چشمی به تمرینات: اوضاع خوبی نداریم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

معاون باشگاه استقلال می گوید دو بازیکن کلیدی استقلال با نظر سرمربی این تیم فعلا از تمرینات کنار گذاشته شدند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی خطیر معاون باشگاه استقلال درباره لغو دیدار این تیم برابر پدیده در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار کرد:به هر حال دلایل لغو این دیدار به پلیس و نیروی امنیتی برمی گردد و ما درباره آن صحبتی نداریم. البته پدیده ای ها هم هزینه ای کرده بودند ولی آن به ما مربوط نمی شود. من نمی دانم مسئولش کیست ولی هزینه های صورت گرفته توسط باشگاه پدیده که شامل خرید بلیت و رزرو هتل می شود به باشگاه استقلال مربوط نمی شود.معاون باشگاه استقلال در مورد وضعیت این تیم نیز تصریح کرد:تیم ما کمی بدشانسی می آورد. بازیکن ها نیز باید بیشتر تلاش کنند. امیدوارم با تلاش بیشتر بازیکنانمان اتمام بداقبالی ها وضعیتمان بهتر شود. اکنون وضعیت خوبی نداریم. تیم بازی های حساس تری دارد که باید در آنها بهتر ظاهر شود تا بتوانیم به لیگ برگردیم.خطیر درباره وضعیت سرمربی آلمانی استقلال و بازیکنان خارجی این تیم، گفت:درباره آقای شفر که باید بگویم هفته آینده جلسه ای خواهیم داشت و در مورد مسائل و مشکلات پیش آمده صحبت می کنیم. بازیکنان خارجی نیز باید با نظر سرمربی تکلیفشان مشخص شود تا ببینیم برای نیم فصل بعدی آنها را می خواهیم یا نه. شفر هنوز نه لیست خروجی داده نه لیست ورودی و تمام این مسائل در جلسه هفته بعد مطرح خواهد شد و در مورد آن صحبت خواهیم کرد.وی در پایان درباره تمرین نکردن چشمی و اسماعیلی نیز بیان کرد:با نظر سرمربی این دو بازیکن فعلا از تیم کنار گذاشته شدند و هر زمان که شفر صلاح بداند بار دیگر به تمرینات و لیست تیم برمی گردند.ایسنا + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قابل توجه هواداران استقلال! دو بازیکن آبی پوشان از تمرینات کنار گذاشته شدند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×