روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حسن روشن ؛ اظهارات حسن روشن درباره عملکرد ضعیف استقلال در لیگ برتر" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حسن روشن ؛ اظهارات حسن روشن درباره عملکرد ضعیف استقلال در لیگ برتر

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید پیش از آغاز فصل شفر در ایران نبوده، او در زمان یارگیری و در بهترین موقع تیم را رها کرد.

نوشته وقتی ” حسن روشن ” به خاطر نتایج ضعیف” استقلالِ شفر ” به سیم آخر می زند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید پیش از آغاز فصل شفر در ایران نبوده، او در زمان یارگیری و در بهترین موقع تیم را رها کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حسن روشن درباره عملکرد ضعیف استقلال در لیگ برتر گفت:در تیم یک دگرگونی هایی انجام شد مثل استعفای مدیرعامل که باعث شد همه بهانه داشته باشند. مدیران قبلی که گردن نمی گیرند و مدیران جدید هم می گویند ما نبودیم که تیم به این وضعیت افتاد.حسن روشن ادامه داد:هیچ کدام از مدیران فعلی و قبلی باشگاه هیچ چیز را قبول نمی کنند و به همین دلیل شفر باید جواب بدهد. آقایان رفتند بازیکن گرفتند و نمی شود گفت: تقصیر چه کسی است. این مدیران هم که آمده اند می گویند تیم بسته شده بود و نمی توانستند کاری کنند. حالا تقصیر شفر این بود که قبول کرده با این شرایط کار کند. این وسط چه کسی فدا شده است؟ هواداران که دیده اند یکسری ها رفته اند و یکسری ها آمده اند و هیچ اتفاق مثبتی هم رخ نداده است.پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد تقصیری که به گردن شفر است هم می گوید:شفر در ایران نبوده است در زمان یارگیری و در بهترین موقع تیم را رها کرد. مدیرعامل هم هرکسی را خواست گرفت و شاید سرمربی استقلال یکسری از بازیکنان را اصلا نمی شناخت. از آن طرف شفر هم مسوولیت خرید بازیکنان این تیم را قبول کرد و این مسائل گردن او افتاد.حسن روشن افزود:مسئولیت نتایج استقلال چه موفقیت تیم و چه شکست صد در صد با شفر است. تیم فقط یک رحمتی را به عنوان بازیکن با تجربه دارد و لیدر ندارد. استقلال و پرسپولیس نباید یک دفعه جوان شوند، چون آن ها نمی توانند کار بازیکنان با تجربه را انجام بدهند. حتما باشگاه باید آکادمی داشته باشد، زکی پور که بازیکن خوبی است قبلا به استقلال آمده بود، ولی به او گفتند باید پول بدهد. توحید غلامی بازیکن استقلال بود و کلی بازیکن دیگر که حالا در تیم های دیگر بازی می کنند. مدیران تیم میلیارد ها پول خرج بازیکنان خارجی می کنند، ولی حاضر نیستند یک میلیارد خرج اکادمی کنند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حسن روشن ؛ اظهارات حسن روشن درباره عملکرد ضعیف استقلال در لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×