روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • رضا عنایتی :اگر مهاجم پیدا نشد شاید مجبور باشم خودم برگردم و برای استقلال گل بزنم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "رضا عنایتی :اگر مهاجم پیدا نشد شاید مجبور باشم خودم برگردم و برای استقلال گل بزنم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

رضا عنایتی :اگر مهاجم پیدا نشد شاید مجبور باشم خودم برگردم و برای استقلال گل بزنم

کاپیتان سابق استقلال می گوید مهمترین مشکل این تیم روحی است و اگر او در این تیم سمتی داشت تا نیم فصل به سرمربی آلمانی زمان می داد.

نوشته خودم باید به ” استقلال ” برگردم و مشکلش را حل کنم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان سابق استقلال می گوید مهمترین مشکل این تیم روحی است و اگر او در این تیم سمتی داشت تا نیم فصل به سرمربی آلمانی زمان می داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا عنایتی درباره مهمترین مشکلات استقلال گفت: مشکل استقلال فراتر از مشکل است. نداشتن روحیه بزرگترین مشکل استقلال است و بازیکنان استرس دارند. استقلال ۲۰ دقیقه اول خوب است، ولی بازیکنان بعد از این دقایق از شرایط نرمال خارج می شوند.رضا عنایتی ادامه داد:هواداران ناراحت هستند و می دانیم چقدر نگران هستند. مطمئن هستم با مدیریت کردن این شرایط درست می شود. چند تا بازیکن با کیفیت خارجی باید جذب شود، مخصوصا یک تمام کننده نیاز است که بتواند توپ ها را وارد دروازه کند. اگر هم مهاجم پیدا نشد شاید مجبور باشم خودم برگردم و برای استقلال گل بزنم. (با خنده)کاپیتان سابق استقلال در پاسخ به این سوال که اگر او مدیرعامل استقلال بود آیا کادرفنی را تغییر می داد و یا آن را تقویت می کرد هم گفت:هر اتفاقی برای یک تیم می افتد سرمربی مسئول آن اتفاق است. یک وقت سرمربی نیاز می بیند مربی را اضافه کند که باید اعلام نیاز کند. من علاقه ای به مدیریت ندارم، ولی من باشم تا نیم فصل زمان می دهم و در نیم فصل هم احساسی تصمیم نمی گیرم. انشالله با آمدن شجاعیان و مصدومان شرایط بهتر شود و تیم از این وضعیت خارج می شود.رضا عنایتی در پایان گفت:تیمی که خود سرمربی می بندد، تمام مسئولیتش با او است. استقلال هوادار دارد و وقتی آن ها عصبی بشوند تصمیم ها ضرب الاجلی تر می شود. هواداران باید بدانند ما بی تفاوت نیستیم و مثل آن ها از این اتفاق ها ناراحتیم.منبع: ورزش ۳ + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رضا عنایتی :اگر مهاجم پیدا نشد شاید مجبور باشم خودم برگردم و برای استقلال گل بزنم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×