روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ لیست مازاد وینفرد شفر روی میز مدیر باشگاه استقلال! ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ لیست مازاد وینفرد شفر روی میز مدیر باشگاه استقلال! ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ لیست مازاد وینفرد شفر روی میز مدیر باشگاه استقلال! ؛ پارس فوتبال

لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است، ولی با توجه به حساسیت بازی های پیش روی استقلال، قرار است از این لیست فعلا رونمایی نشود.

نوشته رونمایی از لیست نفرات مازاد و مورد نیاز ” شفر ” ؛ باشگاه ” استقلال ” سیاست به خرج داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است، ولی با توجه به حساسیت بازی های پیش روی استقلال، قرار است از این لیست فعلا رونمایی نشود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در ادامه روند ناکامی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و کنار رفتن از جام حذفی روز گذشته موضوع تغییرات در فهرست نفرات تیم استقلال به شکلی جدی از سرپرست باشگاه استقلال سؤال شد. فتحی که معتقد بود باید این اتفاق هر چه دقیق تر و با برنامه تر در تیم اجرا شود به موضوع دخالت کمیته فنی در این بحث اشاره کرده و گفت:«قطعاً این اتفاق می افتد. در جلسه قبلی کمیته فنی در همین باره هم بحث و قرار شد در جلسه بعدی هم در این باره از شفر لیستی دریافت شود».او گفت:«قرار است بازیکنانی که شفر فکر می کند در این فصل نتوانسته اند نیازش را برآورده کنند را به من و کمیته فنی معرفی کرده و در نقطه مقابل در پست هایی که نیاز به ترمیم دارد اسامی بازیکنان مد نظرش را به ما بدهد».فتحی گفت:«باشگاه هم با توجه به توان و بضاعتش نسبت به ترمیم این پست ها اقدام خواهد کرد». ناگفته نماند نزدیکان باشگاه در این باره به خبرورزشی اعلام کردند همین حالا هم لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است، ولی با توجه به حساسیت بازی های پیش روی استقلال، قرار است از این لیست فعلا رونمایی نشود. البته قرار است این لیست به زودی در اختیار سرپرست موقت باشگاه قرار گیرد.منبع: خبرورزشی + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ لیست مازاد وینفرد شفر روی میز مدیر باشگاه استقلال! ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×