روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی ؛ شفر در مورد روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی تصمیم می گیرد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

روزبه چشمی ؛ شفر در مورد روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی تصمیم می گیرد

با اعلام معاون ورزشی باشگاه استقلال سرمربی این تیم قرار است در مورد 2 بازیکن این تیم تصمیم گیری کند.

نوشته اگر “شفر ” صلاح بداند این دو بازیکن به ” استقلال ” بر می گردند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با اعلام معاون ورزشی باشگاه استقلال سرمربی این تیم قرار است در مورد ۲ بازیکن این تیم تصمیم گیری کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی دو بازیکنی هستند که به دلیل آنچه مشکلات انضباطی خوانده شده است از سفر به تبریز برای بازی با ماشین سازی بازماندند.با وجود اینکه گفته می شود دلیل کنار گذاشته شدن نام این دو بازیکن از لیست استقلال درگیری لفظی است که بین آنها و فتحی پیش آمده، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال اعلام کرد شفر در مورد این دو بازیکن تصمیم می گیرد:با نظر سرمربی این دو بازیکن فعلا از تیم کنار گذاشته شدند و هر زمان که شفر صلاح بداند بار دیگر به تمرینات و لیست تیم برمی گردند.اسماعیلی و چشمی امروز در تمرین استقلال غایب بودند اما با توجه به شرایطی که تیم دارد بعید است دوری آنها از میادین طولانی باشد و احتمالا آنها به زودی برخواهند گشت تا خود را آماده بازی با صنعت نفت در هفته سیزدهم لیگ برتر کنند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " روزبه چشمی ؛ شفر در مورد روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی تصمیم می گیرد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×