روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "می‌خواهم به استقلال کمک کنم ؛ هواداران ناراحت هستند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

می‌خواهم به استقلال کمک کنم ؛ هواداران ناراحت هستند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: استقلال شرایط برد سایپا را داشت اما این امر محقق نشد و از جام حذفی کنار رفت که هواداران از شکست استقلال ناراحت شدند.

نوشته سرمبی سابق استقلال اعلام کرد: می خواهم به استقلال کمک کنم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: استقلال شرایط برد سایپا را داشت اما این امر محقق نشد و از جام حذفی کنار رفت که هواداران از شکست استقلال ناراحت شدند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرویز مظلومی درباره دیدار استقلال و ماشین سازی گفت:استقلال می توانست در تبریز ماشین سازی را شکست دهد اما این امر محقق نشد. در کمیته فنی به دنبال بهتر شدن تیم هستیم و جلسه اخیری هم که باشفر داشتیم وی از دو بازی گذشته استقلال تحلیل هایی ارائه داد که امیدوارم آبی ها در نیم فصل دوم به روزهای خوب خود باز گردند.پرویز مظلومی ادامه داد:الحاجی گرو بازیکن بدی نیست معتقدم نظرها نسبت به این بازیکن منفی است و وی نمی تواند نمایش خوبی از خود به نمایش بگذارد. استقلال شرایط برد سایپا را داشت اما این امر محقق نشد و از جام حذفی کنار رفت که هواداران از شکست استقلال ناراحت شدند.پرویز مظلومی با اشاره به اینکه هرگز دخالتی در کارهای شفر ندارم، بیان کرد:عضو کمیته فنی استقلال هستم و می خواهم در این سمت فقط یک عضو نباشم بلکه به استقلال کمک کنم تا بار دیگر آبی ها به روزهای اوج خود بازگردند. شفر مربی بزرگی است و امیدوارم به نتایج مورد نظرش برسد. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " می‌خواهم به استقلال کمک کنم ؛ هواداران ناراحت هستند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×