روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبری بسیارخوب برای شفر و هواداران استقلال؛ علی کریمی بازگشت!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبری بسیارخوب برای شفر و هواداران استقلال؛ علی کریمی بازگشت!

طبق اعلام کلینیک باشگاه استقلال هافبک این تیم می تواند از فردا در تمرینات این تیم شرکت کند.

نوشته بالاخره یک خبر خوش در روزهای بحران استقلال : ستاره مصدوم شفر در آستانه بازگشت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

طبق اعلام کلینیک باشگاه استقلال هافبک این تیم می تواند از فردا در تمرینات این تیم شرکت کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال در هفته ۱۱ لیگ برتر در ورزشگاه بنیان دیزل مهمان تیم ماشین سازی تبریز بود که در پایان دو تیم به تقسیم امتیازات این دیدار رضایت دادند.نکته حائز اهمیت این دیدار برای استقلال، تعویض اجباری علی کریمی بود که در دقیقه ۳۷ مجبور شد به علت مصدومیت از ناحیه دست جای خود را با رضا آذری بدهد و زمین بازی را ترک کند.با توجه به سابقه مصدومیت قدیمی علی کریمی و تعویض او در چند بازی اخیر استقلال به خاطر مصدومیت، گمان می رفت این بار مصدومیت این بازیکن جدی تر از همیشه باشد و مدت طولانی تری را غایب باشد.کلینیک باشگاه استقلال بعد از معاینات دست علی کریمی و بررسی وضعیت مصدومیت این بازیکن اعلام کرد جای نگرانی وجود ندارد و مصدومیت وی جدی نیست. این بازیکن می تواند از فردا در تمرینات تیم بدون مشکل شرکت کند و در اختیار سرمربی تیم باشد. + 1 - 0

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبری بسیارخوب برای شفر و هواداران استقلال؛ علی کریمی بازگشت! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×