روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ آمار استقلال با بدترین آمار لیگ هجدهم برابری می‌کند ؛اتفاق عجیب و دردناک در استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ آمار استقلال با بدترین آمار لیگ هجدهم برابری می‌کند ؛اتفاق عجیب و دردناک در استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ آمار استقلال با بدترین آمار لیگ هجدهم برابری می‌کند ؛اتفاق عجیب و دردناک در استقلال

دیدار با ماشین سازی هفتمین دیداری بود که در این فصل لیگ، استقلال توفیقی در گلزنی نداشت. این آمار با بدترین آمار لیگ هجدهم برابری می کند.

نوشته اتفاق عجیب و دردناک در استقلال ؛ قحطی در استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدار با ماشین سازی هفتمین دیداری بود که در این فصل لیگ، استقلال توفیقی در گلزنی نداشت. این آمار با بدترین آمار لیگ هجدهم برابری می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال به همراه دو تیم انتهای جدول سپیدرود و نفت مسجدسلیمان، با ناکامی در گلزنی در ۷ مسابقه بدترین آمار لیگ این فصل را به نام خود ثبت کرده اند. البته استقلال فقط کم گل نمی زند، بلکه کم هم گل می خورد تا همین امر باعث شود این تیم از رده های پایین جدول فاصله گیرد استقلال با ۵ تساوی بدون گل رکورددار این فصل است.آبی پوشان در لیگ پنچم ۷ تساوی صفر-صفر داشتند و در صورت ادامه این روند، در فصل جاری از این رکورد عبور خواهند کرد.استقلال که در این فصل از ۹ بازیکن هجومی در ترکیب خود استفاده کرده است نه تنها بدترین آمار این فصل را در زمینه تعداد بازی ناکام در گلزنی به خود اختصاص داده بلکه در مسیر ثبت بدترین رکورد خود در تاریخ لیگ برتر است.بدترین آمار آبی پوشان در تاریخ لیگ برتر، در فصل گذشته رقم خورد که این تیم در پایان فصل در گلزنی در ۱۱ بازی ناکام بودند نکته جالب اینکه استقلال در فصل گذشته نیز در پایان هفته یازدهم در ۷ بازی گل نزده بود و لیگ هجدهم و هفدهم بدترین عملکرد استقلال در تاریخ لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم است.البته استقلال در فصل گذشته در نیم فصل دوم با تغییراتی که در خط حمله داشت اجازه نداد که این آمار با همان روند ادامه پیدا کند و در ۱۹ هفته باقیمانده تنها در ۴ بازی گلزنی توفیق نداشت و عنوان بهترین خط حمله لیگ در نیم فصل دوم را نیز به خود اختصاص داد و باید که آیا استقلال در این فصل هم می تواند در بازیهای بعدی باز هم قدرت خط حمله خود را بازیابد؟ + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ آمار استقلال با بدترین آمار لیگ هجدهم برابری می‌کند ؛اتفاق عجیب و دردناک در استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×