روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مرتضی تبریزی بازیکنی که با هوادار درگیر شد ؛ خبرگزاری فوتبال ایران" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مرتضی تبریزی بازیکنی که با هوادار درگیر شد ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

هنگام رفتن استقلال از تبریز به تهران، در فرودگاه این شهر بین یکی از هواداران شاکی تیم فوتبال استقلال و بازیکنان درگیری بوجود آمد.

نوشته هواداران ” استقلال ” خودشان به حواشی دامن می زنند ؛ وقتی مهاجم ” استقلال ” از کوره در رفت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هنگام رفتن استقلال از تبریز به تهران، در فرودگاه این شهر بین یکی از هواداران شاکی تیم فوتبال استقلال و بازیکنان درگیری بوجود آمد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ماجرا از این قرار بود که هوادار ناراضی استقلال به مرتضی تبریزی مهاجم استقلال کنایه های تندی زد که با واکنش تند تبریزی روبرو شد.مهاجم تیم استقلال که از صحبت های آن هوادار ناراحت بود، از کوره در رفت و با هوادار مذکور درگیر شد. مأموران هم ورود کرده و هوادار خاطی را دستگیر کردند.در شرایطی که تیم فوتبال استقلال نیاز به آرامش دارد، هواداران این تیم که حق دارند از نتایج تیم شان ناراضی باشند، خودشان به حواشی دامن می زنند و جو را متشنج تر می کنند.خبر ورزشی + 7 - 5

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مرتضی تبریزی بازیکنی که با هوادار درگیر شد ؛ خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×