روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شفر ؛ درگیری ها میان وینفرد شفر و کمیته فنی بالا گرفت ! ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شفر ؛ درگیری ها میان وینفرد شفر و کمیته فنی بالا گرفت ! ؛ پارس فوتبال

جلسه ای با حضور اعضای کمیته فنی و شفر در مورد ناکامی های اخیر استقلال برگزار شد که حاشیه هایی به همراه داشت.

نوشته درگیری ها در استقلال بالا گرفت ؛ حاشیه های عجیب جلسه کمیته فنی و شفر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

جلسه ای با حضور اعضای کمیته فنی و شفر در مورد ناکامی های اخیر استقلال برگزار شد که حاشیه هایی به همراه داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در جلسه فنی برگزار شده نوع سوال و جواب ها در مورد ناکامی استقلال در بازی های اخیر مورد پسند شفر قرار نگرفته و از گوشه و کنار شنیده می شود که سر مربی آلمانی استقلال از این موضوع ناراحت است اما هنوز بر زبان نیاورده است.برخی منابع آگاه معتقدند در جلسه کمیته فنی، وینفرد شفر از نحوه سوال یک فرد جوان بسیار عصبانی است و این را توهین می داند.شفر می داند که در همه جای دنیا این روال وجود دارد و کادر فنی باید پاسخگوی نتایج تیم باشد اما نکته حائز اهمیت این است که وینفرد شفر سطح خود را بالاتر از افرادی می داند که از وی سوال می کنند و البته شنیده می شود به این عضو کمیته فنی نیز تذکر داده شده است که در مورد نحوه سوال از شفر باید برخی مسائل را رعایت کند.شفر هرچقدر هم مربی سرشناسی باشد نباید دانش اعضای کادر فنی را نادیده بگیرد و این توهین همان مورد است که کی روش هم در برخی مواقع زیر پوستی به آن می پردازد و مورد اعتراض برخی از مربیان داخلی است. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شفر ؛ درگیری ها میان وینفرد شفر و کمیته فنی بالا گرفت ! ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×