روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شفر ؛ تغییر نگرش بازی در تیم استقلال، استقلالی ها به دنبال قهرمانی نیستند؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شفر ؛ تغییر نگرش بازی در تیم استقلال، استقلالی ها به دنبال قهرمانی نیستند؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شفر ؛ تغییر نگرش بازی در تیم استقلال، استقلالی ها به دنبال قهرمانی نیستند؟

وقتی وینفرد شفر می گوید یک امتیاز بازی با ماشین سازی غنیمت است یعنی یا آدرس را به او اشتباهی داده اند یا استقلال دنبال قهرمانی نیست.

نوشته فلسفه فراموش شده” استقلال ” ؛ موضوعی که انگار کسی به ” شفر ” نگفته است ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وقتی وینفرد شفر می گوید یک امتیاز بازی با ماشین سازی غنیمت است یعنی یا آدرس را به او اشتباهی داده اند یا استقلال دنبال قهرمانی نیست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در استقلال انگار کسی به شفر نگفته راه قهرمانی بردن تیم هایی مانند ماشین سازی و امثالهم است نه بردن بالاجدولی ها. وقتی در ده دقیقه پایانی بازی تبریز توپ مدام در عرض زمین بین مدافعان رد و بدل می شود و هیچ تلاشی برای فشار آوردن به دروازه حریف صورت نمی گیرد نشان دهنده این است که به بازیکنان انگار تفهیم نشده در استقلال هدف در تمام بازی ها باید سه امتیاز باشد.تغییرات مداوم و اتوبوسی بازیکنان در این سال ها باعث شده استقلال فلسفه خود را که بردن حداکثری بازی هاست را فراموش کند. استقلال در این سال ها آنقدر بازیکن خریده و از دست داده که بازیکنان متوجه نباشند در چه تیمی و با چه هدفی بازی می کنند. تیمی که تفکرش این باشد قطعا قهرمان نمی شود. نگرش بازی در استقلال تغییر کرده و تا زمانی که این نگرش اصلاح نشود استقلال همین است: بی انگیزه و بی روح. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شفر ؛ تغییر نگرش بازی در تیم استقلال، استقلالی ها به دنبال قهرمانی نیستند؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×