روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مرتضی آقاخان ؛ بدشانسی بزرگ مرتضی آقاخان به پایان رسید؟ ؛ خرید جذاب استقلال از راه رسید!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مرتضی آقاخان ؛ بدشانسی بزرگ مرتضی آقاخان به پایان رسید؟ ؛ خرید جذاب استقلال از راه رسید!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مرتضی آقاخان ؛ بدشانسی بزرگ مرتضی آقاخان به پایان رسید؟ ؛ خرید جذاب استقلال از راه رسید!

هافبک استقلال از نیم فصل دوم می تواند به لیست آبی ها اضافه شود.

نوشته خبر فوق العاده برای شفر ؛ خرید جذاب استقلال از راه رسید! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک استقلال از نیم فصل دوم می تواند به لیست آبی ها اضافه شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مرتضی آقاخان در این فصل با استقلال قرارداد امضا کرد اما در تمرینات پیش فصل مصدوم شد و نامش از لیست آبی ها خارج کند.با این حال آقاخان مدتی است که تمرینات بدنسازی خود را آغاز کرده است و می تواند در نیم فصل دوم برای این تیم به میدان برود.قرار است نام آقاخان در نیم فصل دوم به لیست استقلال اضافه شود تا او بعد از بدشناسی بزرگ بتواند برای تیم جدیدش به میدان برود.آبی های تهرانی در بازی های اخیرشان به شدت مشکل کمبود گلزنی داشتند حال باید دید با اضافه شدن این بازیکن به ترکیب وینفرد شفر مشکل گلزنی استقلالی ها حل مش شود یا خیر. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مرتضی آقاخان ؛ بدشانسی بزرگ مرتضی آقاخان به پایان رسید؟ ؛ خرید جذاب استقلال از راه رسید! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×