روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ اعضای کمیته فنی استقلال ساز جداگانه می‌زنند؛ این استقلالی ها ساز جدایی کوک کردند!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ اعضای کمیته فنی استقلال ساز جداگانه می‌زنند؛ این استقلالی ها ساز جدایی کوک کردند!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ اعضای کمیته فنی استقلال ساز جداگانه می‌زنند؛ این استقلالی ها ساز جدایی کوک کردند!

استقلالی ها معتقدند هرکدام از اعضای کمیته فنی ساز جداگانه ای می زنند.

نوشته اختلاف پنهان در استقلال ؛ این استقلالی ها ساز جدایی کوک کردند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلالی ها معتقدند هرکدام از اعضای کمیته فنی ساز جداگانه ای می زنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پس از ناکامی استقلال مقابل سایپا و کنار رفتن از گردونه جام حذفی و تساوی بدون گل مقابل ماشین سازی تبریز، انتقادات از وینفرد شفر اوج گرفت و بعضی از پیشکسوتان ضعف تاکتیکی را دلیل اصلی نتایج ضعیف تیم تلقی کردند. انتقاداتی که حتی اعضای کمیته فنی باشگاه هم از آن مضایقه نکردند. اتفاقاً همین مسئله باعث دلخوری بعضی از مسئولان استقلال شده و به اعتقاد آن ها قواعد داخلی مجموعه به نوعی زیر پا گذاشته شده است. استقلالی ها معتقدند هرکدام از اعضای کمیته فنی ساز جداگانه ای می زنند و بعضی از آن ها صراحتاً از تدابیر تاکتیکی شفر انتقاد کردند حال آنکه قرار بود مواضع کمیته فوق به صورت رسمی و صریح اعلام شود. مسئولان استقلال در عین حال مدعی هستند مشکلات تاکتیکی باید در حضور خود شفر مطرح شود نه درون رسانه ها.البته پاسخ طرف مقابل هم جالب توجه است. یکی از اعضای کمیته فنی استقلال که مایل به درج نامش نبود، در واکنش به این انتقاد گفت:معنای حضور در کمیته فنی این نیست که اعضای آن از مصاحبه محروم شوند. موضع کمیته فنی یک چیز است و موارد تاکتیکی که نظر شخصی اعضای این کمیته تلقی می شود، چیزی دیگر. مشکلات تاکتیکی در کمیته فنی طرح می شود، اما این به معنای آن نیست که اعضای آن از حق حرف زدن در مورد استقلال در رسانه ها محروم شوند. آن ها جدا از اینکه عضو کمیته فنی هستند، پیشکسوت استقلال هم تلقی می شوند.خبرورزشی + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ اعضای کمیته فنی استقلال ساز جداگانه می‌زنند؛ این استقلالی ها ساز جدایی کوک کردند! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×