روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تیام ؛ فتحی به دنبال جذب دوباره تیام ؛یک خبر باورنکردنی از تیام برای استقلالی ها

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تیام ؛ فتحی به دنبال جذب دوباره تیام ؛یک خبر باورنکردنی از تیام برای استقلالی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تیام ؛ فتحی به دنبال جذب دوباره تیام ؛یک خبر باورنکردنی از تیام برای استقلالی ها

ممکن است مامه بابا تیام مهاجم فصل گذشته استقلال دوباره به این تیم ملحق شود

نوشته یک خبر باورنکردنی از تیام برای استقلالی ها ؛ تیام بازمی گردد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ممکن است مامه بابا تیام مهاجم فصل گذشته استقلال دوباره به این تیم ملحق شود خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پس از عملکرد ضعیف خارجی های استقلال و انتقاداتی که عملکرد آن ها به همراه داشت کار به اعتراض هواداران روی سکوها و پیشکسوتان باشگاه هم رسید. از طرفی مامه تیام که فصل گذشته ستاره خط حمله استقلال بود و عملکرد خوبی به خصوص در جام باشگاه های آسیا داشت در امارات شرایط خوبی ندارد و حتی خبرهایی از اعتراض مدیران باشگاه از عملکرد این بازیکن منتشر شد. به نظر می رسد که جدایی تیام از استقلال به نفع هیچکدام از طرفین نشده و هر دو طرف از این انتقال ضرر کردند.از باشگاه استقلال زمزمه هایی مبنی بر اینکه امیرحسین فتحی سرپرست موقت باشگاه استقلال که پس از جدایی رضا افتخاری سکان مدیریت این باشگاه را برعهده گرفته است به دنبال این است تا مذاکراتی را با مامه بابا تیام برای بازگشت به استقلال داشته باشد. البته بزرگ ترین مانع برای این انتقال شاید جلب رضایت تیام نباشد. چرا که خارجی های فعلی استقلال یعنی گرو و نویمایر هریک قرارداد ۴۰۰ هزار یورویی با استقلال دارند و در صورت عدم توافق با آن ها برای جدایی از استقلال، ممکن است داستان تکراری شاکیان خارجی از استقلال و پرونده های انضباطی و مالی در فیفا شکل بگیرد.فعلا تنها باید صبر کرد و دید این موضوع تا کجا پیش می رود. اتفاقی که اگر تک تک مراحلش به خوبی پیش برود می تواند به نفع استقلال بحران زده تمام شود. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تیام ؛ فتحی به دنبال جذب دوباره تیام ؛یک خبر باورنکردنی از تیام برای استقلالی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×