روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "یک‌دهم همدلی پرسپولیس در استقلال وجود ندارد ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

یک‌دهم همدلی پرسپولیس در استقلال وجود ندارد ؛ پارس فوتبال

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: وقتی بازیکنانی منافع فردی شان را در تیم به منافع جمعی ترجیح می دهند وضعیت بهتر از این نمی شود.

نوشته دلیل نتیجه نگرفتن استقلال فاش شد: بازیکنان استقلال نمی خواهند شفر نتیجه بگیرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: وقتی بازیکنانی منافع فردی شان را در تیم به منافع جمعی ترجیح می دهند وضعیت بهتر از این نمی شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ستار همدانی از نتایج استقلال چندان تعجب نکرده است. پیشکسوت آبی ها در گفتگویی عدم یکدلی بین بازیکنان را یکی از مهمترین دلایل ناکامی های اخیر استقلال قلمداد کرد.*استقلال از جام حذفی کنار رفت. در لیگ هم حال و روز خوبی ندارد. آیا انتظار چنین نتایجی را داشتید؟ستار همدانی گفت: به هر حال نمی توان توقع چندانی از استقلالی که در این فصل می بینیم داشت. تیم در تابستان با بدترین وجه ممکن متلاشی شد. بازیکنان اصلی و مهمی را از دست داد و در عوض بازیکنانی را به جمع خود اضافه کرد که یا مصدوم بودند یا اصلاً در حد و اندازه های بازیکنانی که رفتند، نیستند. این نقایص را نمی توان نادیده گرفت و توقع داشت که تیم نتیجه بگیرد و در جام حذفی و یا لیگ قهرمانان به فینال برسد. تیم وضعیت خیلی بدی دارد.* از نظر فنی؟ هم فنی و هم غیرفنی!* درباره هر دو مورد توضیح می دهید؟ستار همدانی گفت: درباره بحث فنی باید بگویم تیم هر هفته تغییر ترکیب می دهد. هر بازی نفراتی را در خطوط مختلف خود می بیند که باعث می شود ناهماهنگی بدی در تیم به وجود بیاید. دلیلش هم به همان نداشتن مهره های خوب برمی گردد. شفر می خواهد بازیکنانش را بشناسد ولی هرگز کسی به اندازه لازم خواسته اش را برآورده نمی کند.* از نظر غیرفنی منظورتان چیست؟ستار همدانی گفت: تیمی که وحدت و همدلی نداشته باشد هر قدر هم که از نظر فنی روی آن کار شود نمی تواند به نتایجی که مد نظر کادر فنی و هوادارانش است، دست یابد.* بیشتر این موضوع را باز می کنید؟ستار همدانی گفت: البته! به تیم پرسپولیس اشاره می کنم. این تیم با داشتن همدلی بین بازیکنانش حتی با ۱۱، ۱۲ نفر بازیکن ثابت توانسته در لیگ نتایج خوبی بگیرد و در آسیا هم که در فینال است ولی متأسفانه یک دهم این یکدلی و همدلی را بین بازیکنان استقلال نمی بینیم. تقریباً هم می توان متوجه شد که ایراد کار از کجا و از سمت چه افرادی است. وقتی بازیکنانی منافع فردی شان را در تیم به منافع جمعی ترجیح می دهند وضعیت بهتر از این نمی شود. آن وقت است که سرمربی هر کاری بکند فایده ای ندارد.* یعنی بازیکنانی هستند که نمی خواهند شفر نتیجه بگیرد؟ستار همدانی گفت: بازتر از این حرف بزنم متهم می شوم به اینکه برای تیم حاشیه ایجاد می کنم. فقط این قدر می گویم که کادر فنی و سرپرستی باید با ایجاد همدلی و وفاق بین نفرات تیم این فضا را بشکند و هرچه زودتر جلوی باند هایی که در تیم تشکیل شده را بگیرند. این وظیفه بر دوش کادر مدیریتی هم هست. دیدیم که آقای فتحی هم در این باره به اجرای نظم و انضباط تیمی اشاره مستقیمی داشته است. پس خودشان هم متوجه مسائل اینچنینی شده اند. باید مراقب باشند تا استقلال بیش از این ضرر نکند، چون دودش فقط به چشم هواداران می رود و آقایان در نهایت به پول و شهرت شان می رسند.منبع: خبرورزشی + 1 - 1

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یک‌دهم همدلی پرسپولیس در استقلال وجود ندارد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×