روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • الحاجی گرو ؛ شکل ظاهری عجیب الحاجی گرو در تمرین استقلال ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "الحاجی گرو ؛ شکل ظاهری عجیب الحاجی گرو در تمرین استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

الحاجی گرو ؛ شکل ظاهری عجیب الحاجی گرو در تمرین استقلال ؛ پارس فوتبال

مهاجم نجریه ای استقلال در طول هفته هایی که از شروع لیگ برتر می گذرد بیشتر از شکل عملکرد فنی، از نظر شکل ظاهری مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

نوشته عکس ؛ الحاجی گرو بازهم تغییر چهره داد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم نجریه ای استقلال در طول هفته هایی که از شروع لیگ برتر می گذرد بیشتر از شکل عملکرد فنی، از نظر شکل ظاهری مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : الحاجی گرو با حضور در استقلال قرار بود ماشین گلزنی تیمش را روشن کند اما این بازیکن در طول یازده هفته ای که از لیگ برتر می گذرد اصلا نمایش خوبی نداشته است تا جایی که شفر در بازی های زیادی او را نیمکت نشین کرده است.اما برخلاف تونایی فنی، شکل ظاهری گرو بسیار مورد توجه خبرنگاران قرار گرفته است و این خصوصیت، او را از سایر بازیکنان استقلال متمایز کرده است.گرو زمانی که با استقلال قرارداد امضا کرد موهای بلندی داشت اما بعد از گلزنی برابر سایپا در جام حذفی موهای خود را تراشید و البته جدیدا با کلاه بافتنی در تمرین استقلال شرکت می کند که این مساله او را از سایر بازیکنان متمایر کرده است.گرو در این فصل نمایش خوبی در ترکیب استقلال نداشته است و به نظر می رسد او تا نیم فصل فرصت دارد شرایط خود را تغییر و به کارش در این تیم ادامه بدهد. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " الحاجی گرو ؛ شکل ظاهری عجیب الحاجی گرو در تمرین استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×