روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پژمان منتظری ؛ شفر پیگیر وضعیت مصدومیت پژمان منتظری ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پژمان منتظری ؛ شفر پیگیر وضعیت مصدومیت پژمان منتظری ؛ پارس فوتبال

مدافع ملی پوش استقلال با وجود مصدومیت روز گذشته سری به تمرین آبی پوشان زد.

نوشته عکس ؛ بازیکنی که شفر برای بازگشتش لحظه شماری می کند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع ملی پوش استقلال با وجود مصدومیت روز گذشته سری به تمرین آبی پوشان زد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پژمان منتظری در این فصل حضور ثابتی در ترکیب استقلال داشته است و سبک بازی او باعث شد تا شفر در تمام بازی ها از او استفاده کند.اما منتظری در یکی از تمرین های قبل از بازی با سپاهان مصدوم شد و به گفته شفر باید ۶ تا ۸ هفته دور از میادین باشد.منتظری روز گذشته به محل تمرین استقلال رفت و با استقبال کادرفنی و هم تیمی های خود روبرو شد، نکته جالب اینکه وینفرد شفر گفت و گوی نسبتا مفصلی با او در مورد وضعیت سلامتی اش داشت و جویای احوال مدافع تیمش شد.منتظری در آستانه جام ملت ها با مصدومیت بدموقعی روبرو شده است ولی امیدوار است بتواند تا شروع این بازی ها به مرز آمادگی کامل برسد و در آخرین تورنمنت ملی خود شرکت کند. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پژمان منتظری ؛ شفر پیگیر وضعیت مصدومیت پژمان منتظری ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×