روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • علی کریمی آماده استارت دوباره لیگ ؛ بازگشت فرمانده استقلال به ترکیب شفر؟!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "علی کریمی آماده استارت دوباره لیگ ؛ بازگشت فرمانده استقلال به ترکیب شفر؟!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

علی کریمی آماده استارت دوباره لیگ ؛ بازگشت فرمانده استقلال به ترکیب شفر؟!

هافبک استقلال آماده است تا با شروع دوباره لیگ برتر در ترکیب تیمش به میدان برود.

نوشته عکس ؛ بازگشت فرمانده استقلال به ترکیب شفر؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک استقلال آماده است تا با شروع دوباره لیگ برتر در ترکیب تیمش به میدان برود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی کریمی در دقیقه ۳۷ بازی با ماشین سازی دستش آسیب دید و از زمین بازی تعویض شد در حالی که بعد از بررسی پزشکان در تبریز مشخص شد دست او شکستگی ندارد.کریمی فردای بازی با ماشین سازی به کلینیک باشگاه استقلال رفت و بعد از بررسی های تیم پزشکی مشخص شد هیچ مشکلی ندارد و می تواند تمرینات خود را آغاز کند.علی کریمی بدون مشکل از روز گذشته تمرین های خود را با استقلال آغاز کرد تا مشخص شود او در بازی با ماشین سازی با مشکل جدی روبرو نشده است.کریمی یکی از تاثیرگذاترین بازیکنان این فصل استقلال بوده است اما او در ۳ بازی برابر سایپا، سپاهان و ماشین سازی دقایق کمی برای تیمش به میدان رفته است. + 0 - 0

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علی کریمی آماده استارت دوباره لیگ ؛ بازگشت فرمانده استقلال به ترکیب شفر؟! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×