روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ جنگ بقا در استقلال با اضافه شدن شجاعیان، محسن کریمی و آقاخان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ جنگ بقا در استقلال با اضافه شدن شجاعیان، محسن کریمی و آقاخان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ جنگ بقا در استقلال با اضافه شدن شجاعیان، محسن کریمی و آقاخان

با اضافه شدن مصدومان استقلال در نیم فصل دوم این تیم در نقل و انتقالات زمستانی شرایط عجیبی را تجربه خواهد کرد.

نوشته شرایط عجیب استقلال در نیم فصل دوم ؛ سه بازیکن در راه تیم شفر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با اضافه شدن مصدومان استقلال در نیم فصل دوم این تیم در نقل و انتقالات زمستانی شرایط عجیبی را تجربه خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال در نقل و انتقالات تابستانی با خرید بازیکنان پرتعداد تلاش کرد که جای خالی بازیکنانی که از این تیم جدا شده اند را پرکنند.لیست استقلال در حال حاضر کاملا پر است و طبیعی است که با این شرایط به اندازه خریدهای استقلال در نیم فصل باید بازیکن از جمع آبی ها جدا شود.در این بین اما داریوش شجاعیان، محسن کریمی و مرتضی آقاخان بازیکنانی هستند که با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود به طور قطع در نیم فصل دوم نام شان به لیست استقلال اضافه می شود و با این شرایط شفر باید در نیم فصل دوم دست به تغییراتی در لیست نفرات خود بزند.از طرف دیگر بسیاری اعتقاد دارند استقلا ل در پست های مختلف ضعف دارد و باید بازیکنانی را جذب کند و با این شرایط احتمال اینکه در نیم فصل دوم نفرات زیادی از لیست این تیم خارج شوند وجود دارد.با این شرایط بازیکنان استقلا ل که عملکرد خوبی در این تیم نداشته اند تنها ۵ بازی تا پایان نیم فصل زمان دارند که شرایط خود را تغییر بدهند و بتوانند شفر را مجاب به بقا در این تیم کنند.در این بین گفته می شود مدیران باشگاه استقلال تمایلی به ادامه حضور گرو و نویمایر ندارند اما سایر بازیکنان برای ماندن در این تیم همچنان شانس خواهند داشت و باید تلاش کنند نظر وینفرد شفر را تغییر بدهند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ جنگ بقا در استقلال با اضافه شدن شجاعیان، محسن کریمی و آقاخان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×