روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • علی کریمی مشکلی برای همراهی استقلال ندارد؛ آخرین وضعیت سه مصدوم استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "علی کریمی مشکلی برای همراهی استقلال ندارد؛ آخرین وضعیت سه مصدوم استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

علی کریمی مشکلی برای همراهی استقلال ندارد؛ آخرین وضعیت سه مصدوم استقلال

کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال خبرهای خوبی برای هواداران این باشگاه دارد.

نوشته خبرهای خوب برای استقلالی ها ؛ آخرین وضعیت سه مصدوم استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال خبرهای خوبی برای هواداران این باشگاه دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مصدومیت های پیاپی علی کریمی ، باعث افزایش نگرانی هواداران استقلال شده به خصوص که کریمی در اواسط نیمه نخست بازی با ماشین سازی دوباره دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بیرون رفت.با این حال، سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد علی کریمی مشکلی برای همراهی آبی پوشان در بازی های بعدی ندارد. این خبر می تواند نگرانی هواداران را کاهش دهد و آن ها را نسبت به آینده تیم، امیدوار کند.خبرهای خوب کادرپزشکی برای استقلالی هاهمچنین پژمان منتظری کماکان با کادر پزشکی استقلال دوره درمان خود را پشت سر می گذارد و روز گذشته با شرایط بهتری از هفته قبل در تمرین آبی ها حاضر شد تا دیداری با همبازیانش داشته باشد.محسن کریمی نیز به تمرینات گروهی استقلال اضافه شده و با آغاز نیم فصل دوم به استقلال کمک می کند. + 1 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علی کریمی مشکلی برای همراهی استقلال ندارد؛ آخرین وضعیت سه مصدوم استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×