روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "میثم تیموری ؛ خودرو میثم تیموری بازیکن استقلال مورد سرقت قرار گرفت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

میثم تیموری ؛ خودرو میثم تیموری بازیکن استقلال مورد سرقت قرار گرفت

رسانه های خبری اخیرا خبری منتشر کرده اند که خودرو میثم تیموری ، بازیکن استقلال تهران که تا چند هفته پیش با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد مورد سرقت قرار گرفته است.

نوشته شوک به بازیکن تازه وارد استقلال؛ خودرو بازیکن استقلال مورد سرقت قرار گرفت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رسانه های خبری اخیرا خبری منتشر کرده اند که خودرو میثم تیموری ، بازیکن استقلال تهران که تا چند هفته پیش با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد مورد سرقت قرار گرفته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : میثم تیموری بازیکن تیم فوتبال استقلال که از ابتداى فصل به دلیل مصدومیت نتوانسته بود برای آبى پوشان پایخت به میدان برود در نهایت توانست پس از ماه ها در بازى مقابل ماشین سازى در لیگ برتر براى اولین بار پیراهن استقلال را بر تن کند و دقایقى براى تیمش به میدان برود.با این وجود شنیده مى شود خودروى این بازیکن مورد دستبرد قرار گرفته است و در حال حاضر این بازیکن پس از به پایان رسیدن دوران مصدومیتش با چالشى جدید مواجه شده است.حضور مصدومان در تمرینات گروهى استقلال محسن کریمى، على کریمى و خسرو حیدرى بازیکنانى هستند که پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت توانستند به تمرینات گروهى استقلال اضافه شوند.مرتضى آقاخان و داریوش شجاعیان دیگر مصدومان استقلال در حال حاضر تمرینات انفرادى را پست سر مى گذارند و پژمان منتظرى نیز در کلینیک به سر مى برد تا به شرایط ایده آل برسد. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " میثم تیموری ؛ خودرو میثم تیموری بازیکن استقلال مورد سرقت قرار گرفت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×