روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شفر با یک دستیار جدید استقلال را می سازد ؛ یک دستیار جدید در راه استقلال ...

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شفر با یک دستیار جدید استقلال را می سازد ؛ یک دستیار جدید در راه استقلال ..." از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شفر با یک دستیار جدید استقلال را می سازد ؛ یک دستیار جدید در راه استقلال ...

یکی از انتقادات اصلی که این مدت از شفر صورت می گرفت موضوع عدم انتخاب دستیار جدید در این تیم بود.

نوشته راه حل شفر برای بازگشت استقلال به اوج ؛ یک دستیار جدید در راه استقلال … اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یکی از انتقادات اصلی که این مدت از شفر صورت می گرفت موضوع عدم انتخاب دستیار جدید در این تیم بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وینفرد شفر سرمربی استقلال در ابتدای فصل مهره کلیدی نیمکت خود را از دست داد و تنها فیلیپ به جمع آبی ها اضافه شد که تخصص او بدنسازی بود. استقلال در ابتدای فصل در شرایطی ساناک را از دست داد که این دستیار اهل جمهوری چک نقش فوق العاده ای در موفقیت این تیم داشت و با توجه به توانایی بالا در تمرینات و آنالیز و البته بدنسازی چهره همه کاره رختکن بود. با عدم نتیجه گیری استقلال، انتقادات از شفر برای اضافه شدن یک دستیار افزایش یافت و در این میان نام گزینه های ایرانی زیادی مطرح شد که در نتیجه فتحی با قاطعیت همه این گزینه های داخلی را شایعه دانست.شنیده ها از باشگاه استقلال حاکی از این است که سرمربی استقلال در مذاکره با مدیریت، هماهنگی لازم برای اضافه کردن یک دستیار خارجی جدید را انجام داده و مراحل اضافه شدن این دستیار این روزها آغاز شده و سرمربی استقلال قصد دارد با یک دستیار خارجی جدید مانند ساناک، مراحل پیشرفت و بازسازی استقلال را برای نیم فصل دوم آغاز کند. + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شفر با یک دستیار جدید استقلال را می سازد ؛ یک دستیار جدید در راه استقلال ... از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×