روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال فقط یک جای خالی دارد" از منبع سرپوش درتاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال فقط یک جای خالی دارد

در لیست بزرگسالان استقلال فقط یک خالی وجود دارد و باشگاه و کادر فنی باید ۲ تا ۳ جای خالی دیگر ایجاد کنند.به گزارش ایلنا، استقلال برای نیم فصل دوم به دنبال خرید ۳ تا ۴ بازیکن جدید است تا برای نیم فصل دوم و به خصوص لیگ قهرمانان تقویت شود. این در شرایطی است که فعلاً در لیست بزرگسالان این تیم فقط یک خالی وجود دارد و باشگاه و کادر فنی باید ۲ تا ۳ جای خالی دیگر ایجاد کنند. محمد بلبلی که با پایان محرومیتش به استقلال اضافه شده سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب می شود و لیست بزرگ سال آبی ها را پر نمی کند، اما اگر نظر استراماچونی و باشگاه ادامه همکاری با مرتضی آقاخان باشد، باید تنها جای خالی باقی مانده را به این بازیکن اختصاص بدهد.استقلالی ها علاوه بر یک جای خالی موجود باید ۳ جای دیگر در لیست خالی کنند. آسیب دیدگی شدید داریوش شجاعیان این بازیکن را مجبور کرد تا جراحی کند و حالا خبر می رسد که او زودتر از فروردین و اردیبهشت سال آینده نمی تواند پا به توپ شود و عملاً فصل را ازدست داده است.بنابراین استقلالی ها می توانند تا آخر فصل این بازیکن را از لیست بیرون بگذارند. تمدید قرارداد شجاعیان که این فصل به پایان می رسد و سپس خارج کردن نامش به طور موقت از لیست، یک جای خالی دیگر در لیست ایجاد می کند. به این ترتیب استقلالی ها باید فقط یکی دو بازیکن را در لیست فروش یا همان مازاد قرار بدهند.گزینه اول و اصلی برای جدا شدن از استقلال میلاد باقری است. مدافع فصل گذشته مس کرمان که استراماچونی حتی در روزهایی که مدافعان اصلی خودش را در اختیار نداشت یک دقیقه هم به او بازی نداد تا نشان دهد که اعتقادی به خرید جدید مدیران سابق باشگاه ندارد. باقری هم خودش برای جدایی پیش قدم شده و از باشگاه درخواست رضایت نامه داده است.البته نظر باشگاه استقلال این است که باقری به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود. گزینه دوم برای جدایی در نیم فصل مرتضی تبریزی است. وینگرو مهاجم سابق ذوب آهن در استقلال موفق نبوده و به شدت تحت فشار است. باید دید سرانجام چه تغییراتی در لیست استقلال ایجاد خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال فقط یک جای خالی دارد از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×