روی خط خبر

  • لیگ
  • سرپوش
  • به خاطر گزارش داورِ خاطی، بازیکن من ۳ جلسه محروم شد!/ هیچ توجهی به استقلال خوزستان ندارند

موضوع: لیگ منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر "به خاطر گزارش داورِ خاطی، بازیکن من ۳ جلسه محروم شد!/ هیچ توجهی به استقلال خوزستان ندارند" از منبع سرپوش درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

به خاطر گزارش داورِ خاطی، بازیکن من ۳ جلسه محروم شد!/ هیچ توجهی به استقلال خوزستان ندارند

سرمربی تیم استقلال خوزستان به شدت نسبت به محرومیت سه جلسه ای بازیکن تیمش معترض شد.داریوش یزدی در گفت وگو بامیزان، درباره وضعیت تیم استقلال خوزستان در آستانه آغاز هفته دوازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: نتایج ضعیفی در این مدت کسب کردیم و اوضاع بر وفق مراد ما نبود. در دیدار های گذشته بازیکنان‎مان عملکرد خوبی داشتند، هرچند اشتباهات فردی کار دست ما داد.وی اشتباهات داوری را یکی از دلایل شکست استقلال خوزستان در دیدار های اخیر دانست و عنوان کرد: به غیر از بازی با نفت مسجد سلیمان، در بقیه دیدار ها از داوری ضربه خوردیم و اذیت شدیم. متأسفانه در چینش داوری هیچ توجهی به استقلال خوزستان ندارند، دلایل آن هم واضح و روشن است که فعلاً نمی خواهم به آنها ورود کنم.سرمربی تیم استقلال خوزستان با اشاره به دیدار فردا (جمعه) تیمش مقابل نساجی مازندران، یادآور شد: در این هفته تمرینات خوبی داشتیم و آماده‎ بازی مقابل نساجی هستیم و امیدواریم نتیجه خوبی کسب کنیم، چون در این دیدار نیاز به گرفتن امتیاز داریم. هدف ما کسب سه امتیاز دیدار مقابل نساجی است و امیدواریم به این مهم دست پیدا کنیم. من خودم هم سابقه مربیگری در این تیم پرشور را دارم و می‎دانیم دیدار سختی مقابل نساجی پیش‎رو داریم. تیم حریف هواداران خوب و پرشوری دارد.وی در مورد شعار هایی که علیه او تیمش در ورزشگاه اهواز سر داده می‎شود، تصریح کرد: در اکثر دیدار های ما، افرادی به استادیوم می‎آیند و برای تیم مشکل درست می‎کنند. وقتی این افراد پیش از آغاز تمرینات در ابتدای فصل مشکل ایجاد می‎کنند، نشان می‎دهد که از یک نفر خط گرفته اند. مدیران باشگاه موضع خود را در قبال این افراد مشخص کرده‎اند که چطور با آنها برخورد کنند. البته من کارم را ادامه می‎دهم و این حواشی روی کار من تأثیری نمی‎گذارد.یزدی در خصوص محرومیت ۳ جلسه‎ای وحید حمدی نژاد از سوی کمیته انضباطی گفت: داور بازی استقلال خوزستان - پارس جنوبی به راحتی حق تیم ما را ضایع و بازیکن من را اخراج کرد. جالب اینکه داور این بازی از قضاوت بعدی محروم شد و این نشان می‎دهد داور این بازی اشتباه تأثیرگذاری داشته است. حالا چطور با گزارش همان داور خاطی، بازیکن ما سه جلسه محروم می ‎شود؟ قطعاً از طرف باشگاه استقلال خوزستان این حکم پیگیری می‎شود.سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان ادامه داد: از آرای صادره توسط کمیته انضباطی واقعاً تعجب می‎کنم. کار کمیته انضباطی فقط این شده که تیم ها را جریمه نقدی کند. اگر مشکل مالی دارند، از جای دیگر تأمین کنند. قرار نیست که از باشگاه ها درآمد کسب کنند! در کمیته انضباطی عدالت حاکم نیست و من این را با مستنداتی که از گذشته و حال وجود داشته، ثابت خواهم کرد.وی در پاسخ به این سؤال که «آیا استقلال خوزستان می تواند در لیگ برتر بماند؟»، تصریح کرد: استقلال خوزستان صد درصد در لیگ می‏ ماند. باشگاه دچار مشکلاتی است که تیم مدیریتی ما باید با درایت آن را حل کنند. البته ما هم باید از نظر فنی روی تیم بهتر کار کنیم، هر چند اشتباهات داوری دست از سر ما برنمی‎دارند.یزدی درباره قرارداد نبستن یونس دلفی با آیندهوون هلند و بازگشت او به ایران گفت: دلفی با تأخیر به هلند سفر کرد و به همین دلیل باشگاه آیندهوون اجازه تمرین به این بازیکن را نداد. این باشگاه هلندی هم به دلفی علام کرده بود که «در این بازه زمانی فرصت گرفتن تست پزشکی نیست، شما بروید و نیم فصل به اینجا برگردید.» دلفی فعلاً با ما تمرین می‎کند تا نیم فصل لیگ هلند به این کشور سفر کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به خاطر گزارش داورِ خاطی، بازیکن من ۳ جلسه محروم شد!/ هیچ توجهی به استقلال خوزستان ندارند از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×