روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علی نامداری: هیات مدیره از فکری راضی نبود اما صلاح ندید برکنارش کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علی نامداری: هیات مدیره از فکری راضی نبود اما صلاح ندید برکنارش کند

علی نامداری مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال درباره جلسه شب گذشته هیات مدیره صحبت کرد.به گزارش طرفداری، علی نامداری مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال درباره جلسه شب گذشته هیات مدیره این باشگاه به ایسنا گفت:اصلا بحث برکناری سرمربی تیم مطرح نبود که قرار باشد برای ابقای آن تصمیم گرفته شود. هیات مدیره تا اینجای کار حمایت خود را اعلام کرده است و این مساله در جلسه هیات مدیره نیز مطرح شد.مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال درباره مسائل دیگری که در جلسه هیات مدیره عنوان شد، افزود:همچنین در این جلسه در خصوص پرداختی های بازیکنان استقلال و مطالبات آنها صحبت شد و قرار است درباره آن اقدامات لازم صورت بگیرد. همچنین در خصوص سیاوش یزدانی ابهامات زیادی مطرح شده بود که باید گفت این بازیکن در استقلال می ماند و با او تمدید می شود.نامداری در خصوص اینکه وزارت ورزش نقشی در ابقا یا برکناری سرمربی استقلال داشته است، گفت:خیر وزارت نقشی در این مساله نداشته است. هیات مدیره استقلال لازم را در این مسائل دارد و هیات مدیره با اینکه نسبت به کادر فنی انتقاد داشت اما در این شرایط، صلاح ندیده است تا کسی برکنار شود. در این مدت حاشیه های زیادی پیرامون استقلال را فرا گرفته است و باید این حواشی برطرف شود.نامداری درباره طلب میلیچ از باشگاه استقلال گفت:قرار است یکی از اعضای هیات مدیره، مبلغ مطالبات میلیچ را تامین کند و تکلیف این مساله ظرف یکی دو روز آینده مشخص می شود.نامداری در پایان گفت:ما تیم پرستاره ای داریم و همچنین از کادر فنی خوبی برخوردار هستیم اما متاسفانه حواشی باعث شده است مشکلات متعددی گریبان گیر بشود و امیدواریم با همدلی مجموعه باشگاه و کمک های هیات مدیره، بتوانیم شرایط بهتری را برای باشگاه رقم بزنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علی نامداری: هیات مدیره از فکری راضی نبود اما صلاح ندید برکنارش کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×