روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سیاوش یزدانی پول گرفت و در استقلال ماندنی شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیاوش یزدانی پول گرفت و در استقلال ماندنی شد

سیاوش یزدانی با دریافت مطالباتش در این تیم ماندنی شد.به گزارش طرفداری، در این روزها شایعه هایی در مورد جدایی سیاوش یزدانی به راه افتاده چرا که این بازیکن چند روز پیش نامه تهدید آمیزی به سازمان لیگ و باشگاه استقلال ارسال و اعلام کرد اگر پولش را دریافت نکند، در نیم فصل از جمع آبی پوشان جدا می شود.با این حال باشگاه استقلال مطالبات معوقه یزدانی را روز گذشته پرداخت کرد و این بازیکن تا پایان فصل در جمع آبی پوشان ماندنی شد.علی نامداری با تایید این خبر به رسانه طرفداری گفت:یزدانی یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران است، در قرارداد او بندی وجود داشت که اگر پولش را دریافت نکند می تواند در نیم فصل جدا شود. ما روز گذشته پول او را پرداخت کردیم و از حضور این بازیکن با کیفیت تا پایان فصل بهره خواهیم برد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیاوش یزدانی پول گرفت و در استقلال ماندنی شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×