روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "لیست نقل و انتقالاتی استقلال با 3 ورودی و بدون خروجی!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیست نقل و انتقالاتی استقلال با 3 ورودی و بدون خروجی!

باشگاه استقلال تصمیم به جذب 3 بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی داردبه گزارش طرفداری، در جلسه شب گذشته هیئت مدیره باشگاه استقلال اعضا در مورد سیاست های نقل و انتقالاتی این باشگاه بحث کردند.برخلاف شایعاتی که در مورد جدایی چند بازیکن از استقلال به وجود آمده، بر طبق مصوبه شب گذشته هیئت مدیره این تیم در نقل و انتقالات هیچ خروجی نخواهد داشت و آبی ها 3 بازیکن را در پست های مختلف جذب خواهند کرد.علی نامداری مشاور اقتصادی هیئت مدیره استقلال با تایید این خبر به طرفداری گفت:از هواداران می خواهم به شایعات توجهی نکنند. در جلسه هیئت مدیره مشخص شد که استقلال هیچ خروجی در نقل و انتقالات نخواهد داشت و سه بازیکن طراز اول هم جذب می شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیست نقل و انتقالاتی استقلال با 3 ورودی و بدون خروجی! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×