روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمود فکری در جمع بازیکنان استقلال: تا من باشم به شما پول نمی دهند!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمود فکری در جمع بازیکنان استقلال: تا من باشم به شما پول نمی دهند!

بازیکنان استقلال در پایان تمرین امروز با محمود فکری جلسه ای برگزار کردند.به گزارش طرفداری، امروز بازیکنان استقلال که از هیات مدیره باشگاه به شدت دلخور هستند در پایان تمرین، جلسه ای یک ساعته با محمود فکری برگزار کردند.بازیکنان استقلال از اینکه باشگاه توجهی به پرداخت مطالبات آنها نمی کند، دلخور هستند چرا که قرار بود در جلسه هیات مدیره آبی ها در مورد پرداخت پول آنها هم صحبت شود اما در عمل فقط قرار شد میلیچ مطالباتش را دریافت کند تا به ایران برگردد.این موضوعی است که بازیکنان استقلال را به شدت از 2 عضو هیات مدیره دلخور کرده و آنها در صحبت با محمود فکری پیگیر وضعیت خود شدند. بازیکنان می گویند هیات مدیره به ما قول داده بود در اولین جلسه درباره تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات بازیکنان تصمیم گیری شود.شنیدیم در این جلسه یک ساعته فکری به بازیکنان استقلال گفته مشکل هیات مدیره با او است و تا او سرمربی باشد بازیکنان پولی دریافت نمی کنند.او همچنین به بازیکنان گفته اگر لازم باشد استعفا می کند تا بازیکنان به پول های شان برسند که البته این مساله با مخالفت شاگردانش روبرو شد.بازیکنان در این جلسه به محمود فکری گفته اند قصد اعتصاب دارند تا صدای اعتراض آنها به گوش اعضای هیات مدیره استقلال برسد. سرمربی استقلال تلاش کرد بازیکنانش را از این کار منصرف کند. آبی پوشان می گویند ما به هواداران قول دادیم برای سربلندی آنها دست به هر کاری بزنیم اما قرار نیست هیات مدیره به وظایف خودش عمل نکند و فقط ما در بدترین شرایط و بدون حمایت و پشتیبانی پاسخگو باشیم. بازیکنان از گوشه و کنار شنیده اند دو عضو هیات مدیره در جلسه دیشب گفتند با شرایط فعلی خبری از پول نیست و آنها خیلی هنر کنند بتوانند میلیچ را به تهران برگردانند تا کمی صدای اعتراض هواداران بخوابد. این موضوعی است که به گوش بازیکنان استقلال رسیده و شرایط استقلال را به حالت بحرانی در آورده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمود فکری در جمع بازیکنان استقلال: تا من باشم به شما پول نمی دهند! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×