روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سیاوش یزدانی: تا زمانی که برای استقلال بازی می‌ کنم با قلبم وارد زمین می ‌شوم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیاوش یزدانی: تا زمانی که برای استقلال بازی می‌ کنم با قلبم وارد زمین می ‌شوم

سیاوش یزدانی که به تازگی مشکلش با استقلالی ها حل شده، در خصوص ماندنش در این تیم صحبت هایی را انجام داده است.به گزارش طرفداری، سیاوش یزدانی در خصوص شایعاتی که طی روزهای اخیر پیرامون جدایی اش از استقلال مطرح شده است به فارس گفت:خود شما می گویید شایعه راه افتاده، من مسئول شایعات نیستم و قرار نیست به هر موضوعی واکنش نشان بدهم.سیاوش یزدانی افزود:طی روزهای اخیر هزاران خبر و مطلب در مورد جدایی من از استقلال برایم ارسال شد اما واکنشی به آنها نداشتم چون سرم به کار خودم بود. من بازیکن استقلال هستم، کاری به چیزی ندارم و تمرین و بازی می کنم. اینکه هر روز بگویند که من از تیم جدا می شوم یا می خواهم به فلان تیم بروم مسئولیتش با من نیست.مدافع تیم استقلال گفت:عادت من این است در هر تیمی بازی کنم با جان و دل این کار را انجام بدهم. تا زمانی که برای استقلال بازی می کنم با قلبم وارد زمین می شوم و هواداران استقلال بدانند تمام وجودم را برای موفقیت تیم می گذارم. یزدانی ادامه داد:من با استقلال قرارداد دارم و وظیفه دارم هر زمان از من بخواهند انجام وظیفه کنم. در این مدت هم هر وقت بازی کردم تمام فکر و ذکرم موفقیت تیم بود. مطمئن باشید تا روزی که پیراهن تیم استقلال را می پوشم شرایط همین است و با تفکر موفقیت تیم وارد زمین می شوم.مدافع استقلال در خصوص اینکه چرا طی روزهای اخیر در تمرینات حضور داشت اما لباس شخصی به تن می کرد گفت:من یک روز به دلیل سرماخوردگی در تمرین شرکت نکردم ولی فردای آن روز در تمرین حاضر شدم چون سرماخورده بودم. امروز هم در تمرین حضور داشتم و همانطور که گفتم این مسائل شایعاتی بود که من مسئول به راه افتادن آن نبودم.بیشتر بخوانید:سیاوش یزدانی پول گرفت و در استقلال ماندنی شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیاوش یزدانی: تا زمانی که برای استقلال بازی می‌ کنم با قلبم وارد زمین می ‌شوم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×