روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت رضا آذری بعد از یک سال دوری از میادین / عکس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت رضا آذری بعد از یک سال دوری از میادین / عکس

رضا آذری امروز در بازی درون تیمی استقلال حضور داشت.به گزارش طرفداری، رضا آذری بازیکنی است که فصل قبل در تعطیلات لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا در بازی دوستانه برابر هوادار تهران رباط صلیبی پاره کرد و حدود یک سال دور از میادین بود.آذری مدتی است به شرایط بازی رسیده ولی چون نام او از لیست استقلال خارج شده، شرایط بازی برای این تیم را نداشت و فقط در تمرینات شرکت می کرد.اما امروز بازی درون تیمی استقلال فرصتی شد تا رضا آذری برای این تیم بازی کند، او در ترکیب تیم سفید به میدان رفته و تلاش کرد نمایش خوبی داشته باشد.هنوز مشخص نیست آیا نام رضا آذری از نیم فصل دوم به لیست استقلال اضافه می شود یا نه و باید دید تکلیف این بازیکن چه می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت رضا آذری بعد از یک سال دوری از میادین / عکس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×