روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رونمایی از عنایتی کوچک در تمرین استقلال / عکس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رونمایی از عنایتی کوچک در تمرین استقلال / عکس

معین عنایتی امروز برای اولین بار در ترکیب تیم بزرگسالان استقلال در یک فوتبال درون تیمی به میدان رفت.به گزارش طرفداری، معین عنایتی، پسر رضا عنایتی بازیکنی است که هم اکنون در رده های پایه استقلال و در تیم امیدهای این باشگاه بازی می کند.اما غیبت مهدی قائدی در بازی درون تیمی استقلال و کمبود مهاجم در این تیم باعث شد محمود فکری تصمیم بگیرد معین عنایتی را به تیم بزرگسالان باشگاه فرا بخواند تا او در فوتبال درون تیمی در تیم زرد رنگ به میدان برود.عنایتی سابقه 2 بار آقای گلی با پیراهن استقلال را دارد و حالا معین عنایتی امیدوار است پا در جای پای پدر بگذارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رونمایی از عنایتی کوچک در تمرین استقلال / عکس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×